کد خبر: 3989940
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، از حمایت 102 واحد صنعتی بخاطر حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در سال 99 خبر داد و گفت: تداوم حمایت‌ها امسال نیز در استان اردبیل ادامه‌دار خواهد بود.

رضازاده// حمایت از حضور 102 واحد صنعتی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، محمد اهلی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، 20 مردادماه، در جریان بازدید از شهرک صنعتی اردبیل(2) ضمن تاکید بر حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی، از حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی برای حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی خبر داد.

وی افزود: شرکت شهرک‌های صنعتی برنامه‌های متنوعی برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط دارد که حمایت از حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی یکی از این نوع حمایت‌هاست.

اهلی ادامه داد: این حمایت‌ها در قالب اجاره غرفه یا بازدید از نمایشگاه‌های اختصاصی، تخصصی، توانمندی، اکسپو، نمایشگاه فروش و همچنین کمک هزینه‌های اعزام هیات‌های تجاری به خارج از کشور انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل هدف از حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های داخلی و خارجی را نمایش محصولات، استفاده از فرصت‌های زنجیره تامین بازار، برگزاری نشست‌های تجاری رودررو، تبادل اطلاعات ایده‌ها و فناوری، نوآوری و بین‌المللی‌سازی و همچنین تقویت و توانمندسازی واحدهای صنعتی در حوزه‌های بازار عنوان کرد.

وی افزود: به منظور توانمندسازی واحدهای صنعتی در عرصه تولید و فروش، در سال 99 از حضور 102 واحد در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی حمایت مالی شد که این نوع حمایت‌ها در سال جاری نیز تداوم خواهد یافت.

اهلی، خاطر نشان کرد: تلاش می‌شود با حمایت از حضور واحدهای تولیدی در این نوع نمایشگاه‌ها، تجربیات و دانش این واحدها ارتقا یابد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: