کد خبر: 3970932
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل گفت: تکریم از نهاد‌های انقلابی وظیفه همگان است و در این راستا همگان باید سعی و تلاش خود را به‌کار گیرند که این مسئله غفلت نشود و ارتقای فعالیت‌های گروه‌های جهادی در استان به خصوص در بین نسل جوان و امروزی باید مورد توجه واقع شود.

ارتقای فعالیت‌های گروه‌های جهادی در اردبیل مورد توجه قرار گیردبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام علی کریمی، مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل، ۲۱ اردیبهشت‌ماه، در جلسه هم‌اندیشی و تجلیل از گروه‌های جهادی طلاب و روحانیون استان اردبیل اظهار کرد: عرصه مقابله با کرونا در بیمارستان‌های استان موضوعی است که تلاش کادر درمان شایسته تقدیر و قدردانی است و نباید مورد بی‌توجهی و غفلت قرار گیرد.

وی بیان کرد: تکریم جهادگران عرصه سلامت بسیار حائز اهمیت و اساسی است و در این زمینه طلاب و روحانیون جهادی‌وار در این زمینه تلاش می‌کنند که بدون شک تلاش در عرصه سلامت سخت‌تر از جبهه و جنگ است که مدیون طلاب جهادی هستیم و نباید این مسئله مورد بی‌توجهی واقع شود.

مدیرکل مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان اردبیل گفت: طلاب جهادی، سربازان واقعی امام زمان (عج) هستند و با توجه به این که حرکت‌های جهادی و انقلابی جزو تأکیدات مقام معظم رهبری است که باید همه نهاد‌های انقلابی در این زمینه سعی و تلاش خود را به‌کار گیرند.

کریمی تصریح کرد: تکریم از نهاد‌های انقلابی وظیفه همگان است و در این راستا همگان باید سعی و تلاش خود را به‌کار گیرند که این مسئله غفلت نشود و ارتقای فعالیت‌های گروه‌های جهادی در استان به خصوص در بین نسل جوان و امروزی باید مورد توجه واقع شود.

وی بیان کرد: در راستای ترویج این فرهنگ مهم در جامعه باید تلاش‌های همه‌جانبه‌ای مبنای کار قرار گیرد چرا که کمک به همنوعان و هم‌استانی‌ها برای به دست آوردن روحیه و اعتماد به نفس بسیار حائز اهمیت است و باید به دست آوردن روحیه بیماران تمام تلاش خود را به‌کار گیریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: