کد خبر: 3956953
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گفت: امسال در اردو‌های راهیان نور دانش‌آموزی، ۱۰۰ هزار نفر به صورت مجازی شرکت کردند.

۱۰۰ هزار دانش‌آموز اردبیلی در راهیان نور مجازی شرکت کردندبه گزارش ایکنا از اردبیل، ایرج نقی‌پور، مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، 11 اسفندماه در جلسه تشریح عملکرد اردو‌های راهیان نور مجازی دانش‌آموزی در اردبیل، بیان کرد: با توجه به شرایط خاص کرونایی امسال اردو‌های راهیان نور در بستر فضای مجازی و با حضور ۱۰۰ هزار نفر از دانش‌آموزان برگزار شد و عملیات بزرگ فرهنگی تربیتی بدون هیچ وقفه‌ای اجرا شد.

وی بیان کرد: ۵ و ۶ اسفندماه، ۵۵ هزار دانش‌آموز دور اول متوسطه و ۹ و ۱۰ اسفندماه نیز ۴۵ هزار دانش‌آموز دوره متوسطه در این اردوی مجازی شرکت کردند و بستر شبکه شاد در کانال روایت نور برای اجرای این طرح مورد استفاده قرار گرفت و تمامی مسائل بهداشتی و ضوابط ستاد مقابله با کرونا نیز پیاده‌سازی شد.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، گفت: بازدید از یادمان‌های شهدا در مناطق عملیاتی جنوب کشور اعم از اروند کنار، شلمچه، طلاییه، هویزه، دهلاویه، فکه و یادمان شهیدان باکری و شهید بروجردی شمال‌غرب محقق شد و برنامه‌های فرهنگی و تربیتی نیز در این راستا اجرایی شد.

نقی‌پور تصریح کرد: ویژه‌برنامه‌های مختلفی نیز با محوریت اردو‌های راهیان نور تا ۲۰ اسفندماه امسال برگزار می‌شود و برگزیدگان جوایزی کسب خواهند کرد و جشنواره ره‌آورد سرزمین نور نیز در همین تاریخ برگزار خواهد شد که در این برنامه‌ها صدا و سیما نیز مشارکت خواهد داشت.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما از برگزاری اردو‌های راهیان نور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است تا نسل جوان بتوانند با رشادت‌های شهدای والامقام کشورمان آشنایی داشته باشند و در راستای دستیابی به ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی گام‌های اساسی بردارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: