کد خبر: 3948597
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل ضمن تاکید بر حمایت از رونق تولید، از پیگیری‌ها و برنامه‌های این شرکت برای تعیین تکلیف و باز فعال‌سازی قرارداد‌های راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

بازفعال سازی ۲۳ واحد صنعتی راکد و غیرفعال در شهرک‌های صنعتی اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، محمد اهلي، مديرعامل شركت شهركهای صنعتی استان اردبيل، 29دی ماه، گفت: تلاش برای حل مشکلات در حوزه اشتغال و صنعت و احیای واحدهای صنعتی راکد از مهمترین اهداف اين شركت در سال جهش تولید است.

وی ادامه داد: برنامه‌های حمایتی مختلفی از سرمایه‌گذاران در شهرك های صنعتی انجام می‌گيرد که این حمایت ها در راستای افزایش تولید و اشتغال واحدهای تولیدی قرار دارد.

اهلی افزود: با اقدامات انجام شده تلاش شده است تا ميزان سرمايه گذاری‌ها در سطح استان افزايش يابد تا شاهد كاهش معضلات بیکاری و افزایش تولید در مناطق مختلف استان باشیم.

مديرعامل شركت شهرك های صنعتی استان اردبيل از تلاش تمامی مسئولان استانی براي برطرف کردن موانع توليد و رفع مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: با اقدامات انجام شده در سال 98، تعداد 41 واحد صنعتي راكد در شهرك هاي صنعتي استان به چرخه تولید بازگشته اند كه با فعال سازي اين واحدهاي توليدي، برای 609 نفر اشتغال مجدد ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری نیز احیای 40 واحد صنعتی راکد و نیمه فعال در شهرک های استان هدف‌گذاری شده است تصریح کرد: بر اساس این هدف گذاری، در 9 ماهه اول سال جاری 23 واحد راکد و غیر فعال در شهرک های صنعتی استان به چرخه تولید بازگشته اند که تلاش می شود با استفاده از ظرفیت مشاورین حاضر در كلينيك كسب و كار استان و با عارضه یابی از واحدهای تولیدی، این هدف گذاری محقق شود.

مديرعامل شركت شهرك های صنعتی استان اردبيل ابراز امیدواری کرد تا با تسهیل شرایط سرمایه گذاری، زمینه حضور سرمایه گذاران در استان فراهم شود تا شاهد شکوفایی هرچه بیشتر صنعت و افزایش میزان اشتغال در سطح استان باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: