اساتید حوزه علمیه خواهران در مسیر تربیت فرزندان جامعه می‌کوشند
کد خبر: 4213556
تاریخ انتشار : ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰

اساتید حوزه علمیه خواهران در مسیر تربیت فرزندان جامعه می‌کوشند

امام جمعه شهرستان گرمی گفت: اساتید خواهر حوزوی خالصانه در مسیر تربیت فرزندان این جامعه در تلاش و کوشش هستند.

حوزه علمیه خواهران گرمیبه گزارش ایکنا ، به نقل از حوزه علمیه خواهران شهرستان گرمی، حجت‌الاسلام‌ یدالله صفری، امام جمعه شهرستان گرمی، ۱۲ اردیبهشت‌ماه، در آیین گرامیداشت مقام معلم که در مدرسه علمیه تخصصی ولی‌‍ عصر(عج) گرمی برگزار شد، به تبیین ارزش و جایگاه معلم و استاد پرداخت و گفت: جایگاه معلم بسیار بزرگتر از یک شغل و منصب است چرا که انسانیت در گرو تربیت معلم است و معلمان میراث‌دار راه و روش انبیا و اولیای الهی می‌باشند.

وی افزود: اگر امانتداری برجسته‌ترین اوصاف انسان و انسان گرانبهاترین امانت الهی است پس معلم بی‌نظیرترین امین و امانتدار می‌باشد چرا که وظیفه تربیت انسان را بر عهده دارد.

امام جمعه شهرستان گرمی به ایثار و اخلاص اساتید حوزه‌های علمیه اشاره و بیان کرد: اساتید خواهر حوزوی با ایثار و اخلاص خود در مسیر تربیت فرزندان این جامعه همواره در تلاش و کوشش هستند و اجر و پاداشی خاص در نزد خداوند متعال دارند.

صفری تصریح کرد: حوزه‌های علمیه اعم از برادران و خواهران مهمترین نقش تربیتی را در جامعه ایفا می‌کنند به‌خصوص خواهران طلبه که با ایثار و فداکاری خود نهال مقدس خانواده را آبیاری کرده و به مرحله کمال می‌رسانند.

انتهای پیام
captcha