ضرورت ارتقاء آموزش‌های عمومی و امدادی در سطح جامعه
کد خبر: 4203115
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۸

ضرورت ارتقاء آموزش‌های عمومی و امدادی در سطح جامعه

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل آمادگی لازم را برای پیشبرد اهداف خود در حوزه آموزش‌های عمومی و امدادی در سطح استان اردبیل را دارد.

ضرورت ارتقاء آموزش‌های عمومی و امدادی در سطح جامعهبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، سرهنگ پاسدار علی لطفی، مسئول سازمان مدارس الگوی صالح استان اردبیل، ۱۲ اسفندماه، با حضور در جمعیت هلال احمر استان اردبیل با حمید قویدل، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار قویدل با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر استان اردبیل تلاش می‌کند آگاهی‌های عمومی مردم را ارتقاء بخشد، اظهار کرد: این جمعیت آمادگی لازم را برای پیشبرد اهداف خود در حوزه آموزش‌های عمومی را در سطح استان دارد و با مجموعه بسیج و سپاه نیز همکاری‌های لازم را برای توسعه آموزش‌های امدادی انجام می‌دهد.

در این جلسه سرهنگ لطفی، مسئول سازمان مدارس الگوی صالح استان اردبیل نیز با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر یکی از دستگاه‌هایی است که توانسته با خدمت بی‌منت در جامعه سطح آگاهی مردم را در شرایط بحرانی بالا ببرد، اذعان کرد: مجموعه بسیج و سپاه نیز به دنبال ایجاد تفاهم نامه با این سازمان است تا سطح آگاهی‌های عمومی جامعه هدف خود را ارتقا دهد و در این راستا نیازمند همکاری با این جمعیت است.

لطفی اذعان کرد: سازمان مدارس الگوی صالح سپاه استان اردبیل درصدد است با هدف ارتقای سطح علمی دانش آموزان، مدیران و اولیای آن‌ها در دوره‌های آموزشی کمک‌های اولیه را با هماهنگی و همکاری این جمعیت انجام دهد.

وی بیان کرد: این طرح بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد سند تحول آموزشی اجرایی می‌شود تا در راستای رشد آموزش‌های علمی و عملی آن‌ها انجام شود. به طوری که امیدواریم با اجرای تفاهم نامه ما بین دو سازمان قدم‌های عملی برای این هدف برداشته شود.

انتهای پیام
captcha