برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب «فراسوی معرفت سکولاریسم و معرفت دینی»
کد خبر: 4182495
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۶

برگزاری جلسه نقد و بررسی کتاب «فراسوی معرفت سکولاریسم و معرفت دینی»

به‌مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، جلسه نقد و بررسی کتاب «فراسوی معرفت سکولاریسم و معرفت دینی» با حضور دکتر سیدجواد میری، نویسنده کتاب و دکتر امیر رجبی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در کافه کتاب شهر اردبیل برگزار شد.

جلسه نقد و بررسی کتاب فراسوی معرفت سکولاریسم و معرفت دینیبه گزارش ایکنا، به نقل از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، جلسه نقد و بررسی کتاب فراسوی معرفت سکولاریسم و معرفت دینی با حضور دکتر سیدجواد میری نویسنده کتاب و دکتر امیر رجبی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، 26 آبان ماه در کافه کتاب شهر اردبیل برگزار شد.

در این جلسه رجبی ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی در مورد موضوع فلسفه و عرفان از بعد ادبی سخنرانی مبسوطی ارایه کردند و از نکات مختلف کتاب فوق مواردی مهم و تاثیر گذار برای مخاطبان این جلسه بیان داشتند.

در ادامه دکتر اعلامی دکترای جامعه‌شناسی در بُعد شخصیتی دکتر سیدجواد میری سخنرانی کرد و از آثار وی را برای مخاطبان تشریح کرد.

همچنین نویسنده کتاب در رابطه با فلسفه از دیدگاه علامه جعفری توضیحاتی ارایه داد و در پایان نیز پرسش و پاسخ از سوی حاضران در جلسه انجام شد.

انتهای پیام
captcha