کد خبر: 4088401
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۹

دفاع مقدس با اتکا به ایمان از حریم جمهوری اسلامی پاسداری کرد

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس منظره‌ای کامل از ایثار و فداکاری نسل جوان بود که با اتکا به ایمان از حریم جمهوری اسلامی پاسداری کردند.

سردار کریمیان فرمانده دوران دفاع مقدسبه گزارش ایکنا از اردبیل، سردار علی کریمیان، فرمانده و یادگار دوران دفاع مقدس، ششم مهرماه، در یادواره شهدای والامقام محله امام رضا(ع) و 38 شهید طلبه و روحانی استان اردبیل اظهار کرد: دفاع مقدس منظره ای کامل از ایثار و فداکاری نسل جوان بود که با اتکا به ایمان از حریم جمهوری اسلامی پاسداری کردند.

فرمانده و یادگار دوران دفاع مقدس تصریح کرد: استکبار جهانی در دوران دفاع مقدس با همه تجهیزات دفاعی و پیشرفته خود تلاش می کرد تا در برابر قدرت ایمان و باور جوانان ایران اسلامی خدشه ایجاد کنند اما توان آن را پیدا نکردند و این رزمندگان بودند که در نهایت پیروز میدان نبرد حق علیه باطل شدند.

وی اعلام کرد: پس از دوران دفاع مقدس نیز دشمنان در جنگ نرم تلاش می‌کنند تا عرصه فرهنگی و اجتماعی را به دست بگیرند اما جوانان باید در همه زمینه‌ها با بصیرت و آگاهی هوشیار باشند زیرا دشمنان همچنان در حال برنامه ریزی برای رخنه در بین نسل امروز هستند.

سردار کریمیان تاکید کرد: بسیاری از فتنه های ایجاد شده در کشور کار دشمنان است تا از گسترش تمدن نوین اسلامی و صدور انقلاب اسلامی در بین جوانان منطقه جلوگیری کنند.

فرمانده و یادگار دوران دفاع مقدس یادآور شد: نقشه شوم استکبار هر چه باشد جوانان آگاه و بصیر و انقلابی ایران اسلامی در برابر این فتنه ها ایستادگی خواهند کرد و این انقلاب به دست همین جوانان روز به روز پیشرفته‌تر خواهد شد.

سردار کریمیان خاطر نشان کرد: ایران اسلامی به مدد جوانان انقلابی امروز در جایگاه بسیار مهم علمی و فناوری ایستاده است و دشمنان اسلام و انقلاب از این همه پیشرفت و ترقی هراس دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha