کد خبر: 4088131
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹

لزوم وحدت و همکاری برای تقویت روحیه ایثار و شهادت در اردبیل

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس بر لزوم وحدت، همدلی و تقویت روحیه ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: امروز به پشتوانه دلیرمردان هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت خون شهدای اسلام شاهد جامعه‌ای قدرتمند و سرفراز در تمامی صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف هستیم.

حامد رضایی مدیرکل بهزیستی اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، حامد رضایی، مدیرکل سازمان بهزیستی استان اردبیل، چهارم مهرماه، در مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس در بهزیستی استان اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس برلزوم وحدت، همدلی و تقویت روحیه ایثار و شهادت تاکید و اظهار کرد: امروز به پشتوانه دلیر مردان هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت خون شهدای اسلام شاهد جامعه‌ای قدرتمند و سرفراز در تمامی صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف هستیم.

وی تقویت روحیه جهادی، وحدت، از خودگذشتگی و رسیدگی به نیازمندان را از جمله اولویت‌های اساسی در مراحل زندگی یاد کرده و بر مشارکت جمعی و استفاده از تجربیات یادگاران دفاع مقدس تاکید کرد.

مدیرکل سازمان بهزیستی استان اردبیل ادامه داد: هر چه داریم مدیون خون پاک شهدای والامقام و رزمندگانی هستیم که با گذشت از جان و مال خود درس بزرگ ایثار و شجاعت را در جامعه به اثبات رساندند.

در ادامه جواد صبور، مشاور استاندار و مسئول امور ایثارگران استان اردبیل ضمن تکریم و قدردانی از رشادت‌های ایثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: با توجه به شرایط جدید اجتماعی و هجمه دشمنان با تحریم‌های ظالمانه بویژه در مسائل اقتصادی بر همه ما لازم و ضروری است که با عزم و همت عمومی همچون سالهای جنگ تحمیلی در مقابل دشمنان ایستادگی نماییم.

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش امروز مدیون افرادی است که با جان و مال خود از تمامیت ارضی میهن اسلامی دفاع کردند، تصریح کرد: بر همه ما لازم است تا از این ارزش‌ها به نحو احسن دفاع نموده و در انتقال این اندوخته‌ها به نسل‌های آتی کوشا باشیم.

گفتنی است؛ در این مراسم از پیشکسوتان، رزمندگان و ایثارگران شاغل در بهزیستی استان با اهداء لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha