کد خبر: 4087595
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵

همایش پیاده‌روی با خانواده جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد

همایش پیاده‌روی با خانواده جهاددانشگاهی اردبیل با هدف ارج نهادن به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس و ۳۴۰۰ شهید استان برگزار شد.

همایش پیاده‌روی با خانواده جهاددانشگاهی اردبیلحمیده شهبازی، مسئول فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل در گفتگو با ایکنا از اردبیل گفت: به همت سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی استان اردبیل و به‌مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با حضور کارکنان و خانواده‌های آنان همایش پیاده‌روی در مسیر دریاچه شورابیل با حضور در جوار قبور شهدای گمنام و ادای احترام به مقام والای این شهیدان و ۳۴۰۰ شهید استان برگزار شد.

وی بیان کرد: این همایش روز جمعه یکم مهرماه جهت گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس و نیز گسترش فرهنگ پیاده‌روی و ورزش همگانی برای سلامت عمومی اجرا شد.

شهبازی افزود: دفاع مقدس باید زنده بماند، چون همه مطلعیم که ما در معرض شبیخون یا تهاجم فرهنگی هستیم و تمام تلاش خود را برای مقابله با آن خواهیم کرد.

مسئول فرهنگی جهاددانشگاهی استان اردبیل اظهار کرد: وظیفه همه ما این است که به درستی از گنجینه ارزشمند دفاع مقدس بهره بگیریم و به نسل جوان که هیچ درکی از دفاع مقدس نداشته اند، انتقال دهیم.

گفتنی است؛ در انتهای این مراسم به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha