کد خبر: 4082829
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰

اولویت دستگاه قضائی اردبیل تامین امنیت و برخورد جدی با اخلالگران نظم است

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: تأمین امنیت و برخورد جدی با اخلالگران نظم و امنیت مهمترین اولویت دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است.

حسین کثیرلو رئیس کل دادگستری استان اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کثیرلو، رئیس کل دادگستری استان اردبیل، ۱۲ شهریورماه، به همراه دادستان مرکز استان با حضور در فرماندهی انتظامی استان انتصاب سرهنگ تقوی به عنوان فرمانده انتظامی استان را به وی تبریک گفت و اظهار کرد: باید تمام سعی و تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت در جامعه به کار گیریم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل با قدردانی از زحمات ارزشمند نیروی انتظامی در همکاری با دستگاه قضایی استان و نیز برقراری نظم و امنیت در جامعه، اقتدار و توانمندی توام با اخلاق مداری و رأفت اسلامی را مهمترین ویژگی نیروی انتظامی در جمهوری اسلامی ایران بر شمرد.

وی با بیان اینکه تأمین نظم و امنیت همواره یکی از مهمترین اولویت‌های نظام است، گفت: بر همین اساس دستگاه قضایی و نیروی انتظامی از تمام توانمندی خویش در راستای ایجاد احساس امنیت و آرامش برای شهروندان تلاش می‌کند و در صورت مشاهده هرگونه هنجارشکنی و خدشه به آرامش مردم با قانون شکنان و اخلالگران نظم وامنیت به شدت برخورد می‌کند.

کثیرلو تصریح کرد: دستگاه قضایی با کسانی که آرامش و امنیت مردم را به خطر اندازند، هرگز مماشات نخواهد کرد و این چنین افرادی بسیار زود طعم اجرای عدالت و برخورد قاطع و قانونی دستگاه قضایی را خواهند چشید.

وی تأکید کرد: خط مقدم تأمین امنیت در جامعه دستگاه قضائی است و این امر مورد اهتمام تمام کارکنان این مجموعه در تحقق این رسالت بزرگ است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل پیشگیری از وقوع جرم را یکی از مهمترین دغدغه‏‏‌های دستگاه قضایی ذکر و بیان کرد: دقت و سرعت در رسیدگی، مهمترین وظیفه دستگاه قضایی در بحث پیشگیری از وقوع جرم است و بسیاری از موارد دیگر از جمله پیشگیری‏‏‌های فرهنگی و اجتماعی را باید در سایه همکاری و برنامه‌ریزی از دیگر دستگاه‌ها پیگیری و دنبال کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha