کد خبر: 4077724
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸

سومین عهدواره «قیام» در اردبیل برگزار شد

مسئول قرارگاه فاطمه‌الزهرا(س) اردبیل گفت: سومین عهدواره «قیام» به صورت منطقه‌ای و با حضور ۴ استان کشور به میزبانی استان اردبیل برگزار شد.

عهدواره «قیام»به گزارش ایکنا از اردبیل، علی حسن‌زاده، مسئول قرارگاه فاطمه‌الزهرا(س) اردبیل، ۲۱ مردادماه، در سومین عهدواره «قیام» در اردبیل اظهار کرد: بعد از برگزاری عهدواره «قیام» در استان‌های چهارمحال بختیاری و همدان، سومین عهدواره با حضور استان‌های زنجان، گیلان، آذربایجان غربی و اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی در حال برگزاری است.

حسن‌زاده تصریح کرد: برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و به دنبال فرمایش مقام معظم رهبری در راستای انتظام‌بخشی به حرکت‌های خودجوش مردمی، سعی کردیم تا در قالب این عهدواره‌ها بستر و زمینه تحول فرهنگی و اجتماعی را با محوریت محلات فراهم کنیم.

وی گفت: در قالب نیروهای مردمی مأموریت‌ها را بر مبنای ظرفیت‌سنجی محلات مختلف انجام می‌دهیم که در استان اردبیل نیز در ۴۰ محله و بیش از ۱۴۰ حلقه فرهنگی فعالیت‌ها و اقدامات مؤثر آغاز شده است.

مسئول قرارگاه فاطمه‌الزهرا(س) اردبیل افزود: در این رویداد سعی بر این است تا تشکیل حلقه‌های میانی را برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و جریان‌سازی فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی شاهد باشیم که قطعاً خروجی آن به تقویت مؤلفه‌های اصیل ارزشی و دینی کمک خواهد کرد.

حسن‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ما در قرارگاه فاطمه‌الزهرا(س) و جبهه فرهنگی استان سعی داریم تا در همه رویدادها ورود مؤثری را داشته باشیم تا نقش مردمی را در این اقدامات برجسته کرده و فضا و بستر مناسبی را برای حرکت‌های مردمی مهیا کنیم.

مسئول قرارگاه فاطمه‌الزهرا(س) اردبیل اضافه کرد: کارها باید با محوریت مردم و در قالب حرکت‌های خودجوش به انجام برسد تا خروجی مطلوبی را در این حوزه شاهد باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha