کد خبر: 4077666
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲

کارگاه توانمندسازی مربیان قرآنی و تربیتی در اردبیل برپا می‌شود

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: کارگاه توانمندسازی مربیان قرآنی و تربیتی با رویکرد کودک و نوجوان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود.

مهدی طاهری معاون قرآنی فرهنگ و ارشاد اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، مهدی طاهری، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، ۲۲ مردادماه، در جلسه هماهنگی برگزاری کارگاه توانمندسازی مربیان قرآنی و تربیتی در اردبیل اظهار کرد: طبق تمهیدات به عمل آمده کارگاه توانمندسازی مربیان قرآنی و تربیتی با رویکرد کودک و نوجوان در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی برپا می‌شود.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: اصلی‌ترین موضوع‌های این کارگاه اصول کلاس‌داری، قصه‌گویی، بازی و اردو داری است.

این مقام مسئول اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در این کارگاه گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 04533272998 تماس بگیرند.

معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: این کارگاه به همت معاونت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل تبلیغات اسلامی، قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت فاطمه زهرا(س)، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان، موسسه فرهنگی قرآن و عترت جامعه‌النور و موسسه فرهنگی قرآن و عترت مهدیه اردبیل و با حضور اساتید کشوری و حوزوی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha