کد خبر: 4077535
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۶

تأمین زیرساخت‌ها برای حمایت از سرمایه‌گذاران از ضروریات است

نایب‌رئیس عمران مجلس شورای اسلامی از جمله ضروریات لازم برای حمایت از سرمایه‌گذاران را تأمین زیرساخت‌ها و ایجاد امکانات لازم برای حضور آنان برشمرد و گفت: برای رسیدن به این هدف مهم، باید از تمامی ظرفیت‌های ممکن استفاده شود.

صدیف بدری نائب رئیس کمیسیون عمران مجلسبه گزارش ایکنا از اردبیل، صدیف بدری، نایب‌رئیس عمران مجلس شورای اسلامی، ۲۰ مردادماه در بازدید از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی اردبیل اظهار کرد: نامگذاری 21 مرداد به‌عنوان روز ملی حمایت از صنایع کوچک، فرصتی برای تقدیر از زحمات کارآفرینان و صنعتگرانی است که در حال تولید و اشتغال‌آفرینی بوده و در راه خودکفایی کشور حرکت می‌کنند.

وی از جمله ضروریات لازم برای حمایت از سرمایه‌گذاران را تأمین زیرساخت‌ها و ایجاد امکانات لازم برای حضور آنان برشمرد و افزود: برای رسیدن به این هدف مهم، باید از تمامی ظرفیت‌های ممکن استفاده شود.

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت رفع مشکلات زیرساختی و تأمین اعتبارات پایدار برای شهرک‌های صنعتی تأکید کرد و افزود: از جمله اقدامات مهم نمایندگان در سال جدید، اختصاص یک هزار و 900 میلیارد تومان قیر رایگان برای شهرک‌های صنعتی کل کشور بود که به محض ابلاغ سهمیه استانی، این قیر رایگان در اختیار شرکت شهرک‌های صنعتی قرار خواهد گرفت تا نسبت به بهسازی و ترمیم معابر شهرک‌های صنعتی اقدام شود.

بدری هدف از بازدید از صنایع استان را حل مشکلات واحدهای تولیدی برشمرد و در خصوص رفع موانع واحدهای مورد بازدید شده قول مساعد داد.

در ادامه بهزاد مهدوی، معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل اظهار کرد: فرارسیدن روز ملی حمایت از صنایع کوچک فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی صنایع کوچک و ارج نهادن بر ارزش‌های معنوی و اجتماعی مجاهدان عرصه اقتصادی است تا یک بار دیگر قدردان تلاش‌های این قشر از جامعه پرتلاش باشیم.

مهدوی ادامه داد: در بخش حمایتی صنایع کوچک، حمایت‌های مختلفی از واحدهای تولیدی انجام می‌شود که هر یک از این حمایت‌ها در راستای افزایش تولید و اشتغال واحدهای تولیدی بسیار کارگشا بوده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل از تحقق کامل برنامه‌های حمایتی این شرکت در سال گذشته خبر داد و افزود: خوشبختانه با برنامه‌های حمایتی که در سال 1400 از واحدهای تولیدی انجام شد، در ارزیابی‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران جزو استان‌های موفق و برتر بودیم.

وی از جمله این برنامه‌های حمایتی را برگزاری دوره‌های آموزشی، تورهای صنعتی، بازدید از نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و دهها برنامه حمایتی دیگر برشمرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که در سال جدید انجام شده است این نوع حمایت‌ها همچنان ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha