کد خبر: 4068982
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴

الگوبرداری از شهدا در خدمت‌رسانی بهترین شیوه مدیریتی است

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس ضمن تجلیل از صبر، پایداری و فداکاری پدران شهید گفت: الگوبرداری از شهدا در امر خدمت‌رسانی به مردم بهترین شیوه مدیریتی است.

دیدار با خانواده شهدابه گزارش ایکنا از اردبیل، صدیف بدری، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی، ۱۵ تیرماه، در دیدار با پدر شهید معظم «گلمحمد منتظری» در نیر ضمن تجلیل از صبر و پایداری و فداکاری این پدر شهید، الگوبرداری از شهدا در امر خدمت رسانی به مردم را بهترین شیوه مدیریتی دانست و اظهار کرد: شهدای معظم ما هرگز در جبهه‌های جنگ دنبال منافع فردی نبودند و همواره منافع جمع و منافع ملی را به خواسته‌های شخصی ارجح می‌دانستند.

وی افزود: امروزه نیز مسئولان نظام مقدّس جمهوری اسلامی بایستی از شهدای معظم الگوبرداری کنند و در رسیدگی به امور مردم و رفع مشکلات آنها، ایثارگرانه و جهادی قدم بردارند.

بدری تصریح کرد: شهدا در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل عملکرد درخشانی داشتند و دِین خود را به تمامی ادا کردند و اکنون نوبت مسئولان نظام اسلامی است که مانند شهدا با روحیه جهادی و ایثارگرانه عمل کنند تا مشکلات مردم شهیدپرور این مرز و بوم رفع گردد.

در ادامه موسی هجری، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم، دیدار مسئولان عالی استانی و کشوری با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را قدمی در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و بر رفع مشکلات اشتغال فرزندان ایثارگران تأکید کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :