کد خبر: 4067681
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷

برگزاری كارگاه آموزشی «جهاد تبیین» در اردبیل

مسئول قرارگاه فرهنگى اجتماعى حضرت فاطمه الزهرا(س) گفت: كارگاه عصر جهاد برادران با رویکرد «جهاد تبیین» در مهدیه اردبیل برپا شد.

جهاد تبیینبه گزارش ایکنا از اردبیل، علی حسن‌زاده، مسئول قرارگاه فرهنگى اجتماعى حضرت فاطمه الزهرا(س)، هشتم تیرماه در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی در مهدیه اردبیل، گفت: كارگاه عصر جهاد برادران با رویکرد «جهاد تبیین» با حضور بیش از 120 نفر در مهدیه اردبیل برپا شد.

مسئول قرارگاه فرهنگى اجتماعى حضرت فاطمه الزهرا(س) تصریح کرد: این اعضا از 20 مجمع تخصصی قرارگاه فرهنگى اجتماعى حضرت زهرا(س) به همراه اعضای دبیرخانه و شورای اندیشه ورز تشکیل شده و اصلی ترین هدف آن‌ها نیز شناخت صحنه و اصول طراحی عملیات با رویکرد جهاد تبیین بود.

وی اظهار کرد: این کارگاه برای اولین بار با هدف شناخت بیشتر افراد قرارگاه با مسئله «جهاد تبیین» و منویات مقام معظم رهبری در این خصوص برگزار شد.

حسن‌زاده ادامه داد: بازتاب این کارگاه بسیار خوب بود و تلاش خواهیم کرد تا این کارگاه‌ها به صورت سلسله‌وار برگزار کنیم.

مسئول قرارگاه فرهنگى اجتماعى حضرت فاطمه الزهرا(س) عنوان کرد: دشمنان برنامه‌های ویژه‌ای برای خنثی‌سازی جهاد تبیین تدارک دیده‌اند و آن‌ها می‌دانند که با فرمایش مقام معظم رهبری بسیاری از توطئه‌های آنها در این خصوص خنثی خواهد شد.

حسن‌زاده افزود: عصر «جهاد تبیین» مسئله مهمی است که مقام معظم رهبری تاکید فراوان بر آن دارند زیرا با فعالیت‌های اجتماعی در این خصوص ملت ایران نسبت به توطئه‌های دشمنان آگاهی بیشتری خواهند یافت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :