کد خبر: 4066875
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳

اصحاب رسانه میدان‌دار تولیدات فاخر باشند + فیلم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اصحاب رسانه بایستی در خنثی‌سازی عملیات رسانه‌های ضدانقلاب میدان‌دار تولیدات فاخر باشند.

تجلیل از ایکنابه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین قاسم جعفرزاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، پنجم تیرماه، در نشست تخصصی رسانه و فرهنگ دینی که با محوریت اقتضائات تبلیغ گفتمان‌سازی دینی در عرصه جهاد تبیین و در مدرسه صدرا برگزار شد، اظهار کرد: رسانه به عنوان مدرن‌ترین ابزار ارتباطی در عصر حاضر است که تاثیر بسزایی در عرصه‌های مختلف به ویژه حوزه فرهنگی و دینی دارد.

جعفرزاده ادامه داد: اصحاب رسانه بایستی در خنثی‌سازی عملیات رسانه‌های ضدانقلاب میدان‌دار تولیدات فاخر باشند.

وی تصریح کرد: تبیین رویکردهای دینی فیلم های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی در جهت تحقق گام دوم انقلاب و بررسی و تحلیل جریان‌ها، رسانه‌ای معاند با فرهنگ دینی و انقلابی در عرصه ملی و بین‌الملل از دیگر رویکردهای این نشست بود.

گفتنی است؛ در این نشست محمد سیمزاری با موضوع «تبیین رویکردهای دینی فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی در جهت تحقق گام دوم انقلاب» و اسحق رسولی، با موضوع «بررسی و تحلیل جریان‌ها رسانه ای معاند با فرهنگ دینی و انقلابی در عرصه ملی و بین الملل» به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

تجلیل از فعالان عرصه رسانه و فرهنگ دینی به مناسبت هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی از دیگر بخش های این نشست بود که ابراهیم عزیززاده و فائزه ندایی خبرنگاران خبرگزاری ایکنا در استان اردبیل به عنوان فعالان تبلیغ دینی مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha