کد خبر: 4066707
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷

فعالان کانون‌های مساجد در افشای جنایت‌های حقوق بشر آمریکایی نقش مهمی دارند

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اردبیل گفت: فعالان کانون‌های مساجد در افشای جنایت‌های حقوق بشر آمریکایی نقش مهمی دارند و با بررسی ابعاد مختلف حادثه 7 تیرماه، برنامه‌های خودجوش، ابتکاری و با رویکرد آگاهی‌بخشی و روشنگری در دستور کار است.

مصطفی آمون مدیرکانون مساجد اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، مصطفی آمون، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اردبیل، پنجم تیرماه، در نشست بصیرت‌افزایی مساجد در اردبیل اظهار کرد: فعالان کانون‌های مساجد و بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با برگزاری ویژه برنامه‌های لازم در استان اردبیل مبنای کار قرار گرفته که به همین منظور فعالان کانون‌های مساجد آمادگی لازم را دارند.

وی بیان کرد: فعالان کانون‌های مساجد در افشای جنایت‌های حقوق بشر آمریکایی نقش مهمی دارند و با بررسی ابعاد مختلف حادثه 7 تیرماه، برنامه‌های خودجوش، ابتکاری و با رویکرد آگاهی‌بخشی، روشنگری و تبیین جنایات و حقوق بشر دروغین آمریکایی با همکاری فعالان کانون‌های مساجد در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد اردبیل بیان کرد: روشنگری و تبیین جنایات آمریکا توسط ائمه جماعات از برنامه‌های اجرایی در مساجد استان است و از دیگر برنامه‌ها می‌توان به برپایی نمایشگاه عکس و پوستر گرافیک و برپایی نشست‌های روشنگرانه در مساجد و کانون‌های فرهنگی و هنری اشاره کرد.

آمون تصریح کرد: انتشار محتواهای مربوط به فضای مجازی و نیز دیدار با خانواده‌های شهدا و برپایی ایستگاه صلواتی و توزیع اقلام فرهنگی از فعالیت‌هایی است که در دستور کار قرار گرفته و درصدد انتشار محتوایی مربوط به فضای مجازی برای تحقق اهداف کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان هستیم.

وی بیان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده مشکلات و موانع نیز به حداقل برسد و بتوانیم مشارکت و هم‌افزایی بیشتری با دستگاه‌های اجرایی استان برای رفع موانع و مشکلات موجود داشته باشیم که به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :