کد خبر: 4059352
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱
همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر؛

مراسم افتتاحیه ساختمان کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل با حضور استاندار، فرمانده سپاه استان، مسئولان نظامی و انتظامی و مدیران کل ادارات استان اردبیل برگزار شد.

ساختمان کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل افتتاح شدبه گزارش ایکنا از اردبیل، حامد عاملی، استاندار اردبیل، سوم خردادماه، در مراسم افتتاحیه ساختمان کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل اظهار کرد: اقتدار و عظمت کشور را مدیون خون شهدا، ایثارگران و جانبازان هستیم و همه ما باید در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش و دِینمان را به شهدا و ایثارگران ادا کنیم.

رئیس کنگره ملی بزرگداشت۳۴۰۰ شهید استان اردبیل تصریح کرد: کمیته‌های کنگره ملی شهدای استان اردبیل باید در راستای برگزاری باشکوه کنگره تلاش کنند تا این کار عظیم فرهنگی جهادی در سطح استان و کشور ترویج یابد.

وی خاطر نشان کرد: شهیدان در دوران دفاع مقدس در دفاع از خاک و ناموس و امنیت کشور، از خودگذشتگی و ایثار کردند و مردم به این رشادت ها و از خودگذشتگی های شهدا ایمان دارند و از عموم مردم شهید پرور استان انتظار می رود که در اجرای باشکوه این کنگره همت کنند.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم حکم مسئولیت به روسا و دبیران اجرایی کمیته‌های ۲۰ گانه کنگره ملی شهدا استان اردبیل اهدا شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: