کد خبر: 4058608
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶

برگزاری کارگاه «نقش قرآن و معنویت در کمرنگ شدن آسیب‌های اجتماعی» در خلخال

معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: کارگاه آموزشی «نقش قرآن کریم و معنویت در کمرنگ شدن آسیب‌های اجتماعی» از سلسله برنامه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی با حضور نوجوانان و جوانان در شهرستان خلخال برگزار می‌شود.

قرآن کریمبه گزارش ایکنا از اردبیل، مهدی طاهری‌،‌ معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، امروز، 31 اردیبهشت‌ماه اظهار کرد: کارگاه آموزشی «نقش قرآن کریم و معنویت در کمرنگ شدن آسیب‌های اجتماعی» از سلسله برنامه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی با حضور نوجوانان و جوانان در شهرستان خلخال برگزار می‌شود.

معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: مخاطبان این کارگاه آموزشی خانواده‌ها و دانش‌آموزان هستند و مهمترین برنامه این دوره معرفی آسیب‌های اجتماعی فضای مجازی است.

وی اظهار کرد: متأسفانه بیشترین آسیب‌های اجتماعی امروز در بین نوجوانان و جوانان ناشی از فضای مجازی بوده و باید اطلاع‌رسانی ویژه‌ای در این خصوص به نسل امروز شود تا شاهد کاهش این آسیب‌ها باشیم.

این مقام مسئول افزود: این ویژه برنامه به همت مؤسسه قرآن و عترت هجرت خلخال، دارالقرآن‌الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شده و اصلی‌ترین نقشه دشمنان برای دوری نوجوانان و جوانان از فعالیت‌های دینی و سرگردانی در شبکه‌های اجتماعی بوده که چنین فعالیت‌های اجتماعی برای آگاهی بخشی به نسل امروز است.

معاون قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: قرآن کریم کلام حق برای هدایت بشری و بهترین ابزار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی امروز است و امیدواریم با راهنمایی و هدایت در راه صحیح بتوانیم نسلی بالنده و سرافراز را تربیت کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :