کد خبر: 4058409
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰

رزمایش «الی بیت‌المقدس۱۲» در اردبیل برگزار شد

رزمایش «الی بیت‌المقدس۱۲» با حضور گردان‌های بسیجی در مناطق مختلف استان اردبیل برگزار شد.

رزمایش «الی بیت المقدس۱۲» در اردبیل برگزار شد + فیلمبه گزارش ایکنا از اردبیل، رزمایش «الی بیت‌المقدس۱۲»، روز گذشته، 30 اردیبهشت‌ماه به یاد سردار شهید محمد حجازی و با شعار (بسیج؛ امنیت و اقتدار) در سطح شهرستان‌های استان در قالب گردان‌های بین‌المقدس و کوثر اجرا شد.

غلامحسین محمدی‌اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در بازدید از محل رزمایش‌ها در سراسر استان، با بیان اینکه امروز در جنگ رسانه‌ای عظیم قرار داریم، گفت: بخشی از اثرات این جنگ رسانه‌ای را در قالب جنگ اقتصادی مشاهده می‌کنیم و باید به این جنگ وسیع و عمیق رسانه‌ای توجه کرد.

وی ادامه داد: باید در این جنگ رسانه‌ای چندبعدی و هوشمند، هوشیار باشیم زیرا دشمن با بررسی عمیق از داشته‌های انقلاب اسلامی و اعتقاد به این می‌توان از طریق جنگ شناختی، باورها را تغییر داد، ورود کرد.

محمدی اصل امداد و نجات، رزم در جنگ، کوی و برزن و محافظت از سواحل از جمله تاکتیک‌های این رزمایش اعلام و بیان کرد: با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های فرهنگی و اعتقادی بتوانیم نیروهای عظیم انقلاب و مردم را برابر ترفندهای دشمن محافظت کنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، وجود بسیج و سپاه را سبب عزت و قدرت ایران اسلامی دانست و گفت: حضور این اقشار هموار برهم زننده نقشه‌های دشمنان است.

محمدی‌اصل تأکید کرد: آمادگی نیرو‌ها در مقابله و رویارویی با حوادث طبیعی از جمله بحران زلزله از اهداف برگزاری این رزمایش اعلام شده، فلذا استان اردبیل جزو ۱۰ استان کشور در زمینه فراوانی وقوع حوادث طبیعی به شمار می‌رود و هر از گاهی بروز حادثه‌هایی مانند زمین لرزه، رانش زمین، سیل، خشکسالی، صاعقه، طوفان، سرمازدگی، برف سنگین، سرما و یخبندان شدید خسارت و تلفاتی برجای می‌گذارد.

گفتنی است در این مراسم، رزمایش «الی بیت‌المقدس ۱۲» با رمز مقدس «یا علی بن ابیطالب» کلید خورد.

 
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :