کد خبر: 4057944
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷

جلسه هماهنگی و تبلیغ رسانه‌ای کنگره ملی 4000 شهید روحانی، امروز 28 اردیبهشت‌ماه با حضور مسئولین دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی در سالن اجتماعات سپاه اردبیل برگزار شد.

برگزاری کنگره ملی چهار هزار شهید روحانی در اردبیل + فیلمحجت‌الاسلام میثم فیاضی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، در گفتگو با ایکنا از اردبیل، در حاشیه جلسه هماهنگی کنگره ملی چهار هزار شهید روحانی و طلاب در سالن کنفرانس سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار کرد: این کنگره عظیم با مشارکت خانواده‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران، رزمندگان و روحانیون به صورت باشکوه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به نقش روحانیون در پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: طلاب و روحانیون علاوه بر نقش آفرینی در پیروزی انقلاب اسلامی، در تداوم آن نیز نقش پررنگی داشتند و با حضور خود در صحنه‌های مختلف وظیفه و دین خود را به خوبی به انقلاب اسلامی ادا کردند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه شهدا به ما نیازی ندارند بلکه ما به شهدا نیازمندیم، اظهار کرد: شهدا نزدیکترین افراد به ذات احدیت بوده و ما برای شفاعت در آن دنیا نیازمند شهدا هستیم.

حجت‌الاسلام فیاضی بیان کرد: شهدا و رزمندگان اسلام با دستان خالی هشت سال در مقابل تمامی دشمنان انقلاب اسلامی غریبانه جنگیدند و در آخر با شکست همه آنها جهانیان را مات و مبهوت کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: تا وقتی که روحیه ایثار و شهادت در جامعه ساری و جاری باشد، شکست معنا و مفهوم نخواهد داشت.

وی ادامه داد: انقلاب و نظام اسلامی متعلق به قشر خاصی نیست، بلکه متعلق به همه آحاد مردم ایران است و هرکس به قدر وسع و توانایی خود در پیروزی و تداوم آن سهم دارد.

حجت‌الاسلام فیاضی با بیان اینکه امروز روحانیت مظلوم واقع شده و به هیچ قشری در جامعه به اندازه طلاب ظلم نشده است، یادآور شد: قشر روحانی و طلاب نسبت به جمعیت خود بیشترین شهدا را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خاطر نشان کرد: استان اردبیل تاکنون ۳۸ شهید روحانی تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: