کد خبر: 4029372
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳

برگزیدگان پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش کشور و استان اردبیل با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی بصورت ویدئوکنفرانس معرفی و اعلام شدند.

مسابقات قرآن جامعه کار و تلاش اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، مراسم اختتامیه پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش با حضور حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، محمد چکشیان، معاون امور فرهنگی و اجتماعی و مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها، 27 دی‌ماه به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار و برگزیدگان این مسابقات معرفی شدند.

در این دوره از مسابقات در رشته حفظ کل محمد مهدوی از استان اردبیل مقام اول، محمدرضا احمدی از استان قم و مجتبی محسنی از استان مازندران رتبه‌های دوم و سوم را به‌ دست آوردند.

همچنین در رشته حفظ ۱۰ جزء؛ علی رضا قلی‌زاده از استان اردبیل، محمد علی مروجی از استان قم و محمد مهدی سوزنچی از استان خوزستان به ترتیب عناوین اول تا سوم را  به خود اختصاص دادند.

گفتنی است؛ مرحله نهایی این دوره از مسابقات از سوی دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ۱۲ تا ۲۶ دی‌ماه جاری بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: