کد خبر: 4028919
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: هدف از برگزاری محافل قرآنی توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی برای مصونیت دانش‌آموزان از هجمه‌های فرهنگی است.

مهدی طاهری معاون فرهنگ و ارشاد اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، مهدی طاهری، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، امروز، 26 دی‌ در محفل انس با قرآن مؤسسه باغ رضوان مشگین‌شهر اردبیل، اظهار کرد: این محفل نورانی با حضور قرآن‌‌آموزان این مؤسسه برگزار شد و بی‌شک نقطه عطفی برای توسعه حوزه قرآنی در بین نسل جوان و امروزی است.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: هدف از برگزاری این محافل قرآنی توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی و تعمیق باورهای دینی برای مصونیت دانش‌آموزان از هجمه‌های فرهنگی است.

طاهری تأکید کرد: در طول هفته اخیر برنامه‌های قرآنی متنوعی با مشارکت نهادهای فرهنگی و موسسه‌های قرآنی در مناطق مختلف استان اردبیل در حال برگزاری است.

وی در پایان اظهار کرد: انتظار داریم استفاده از ظرفیت حوزه قرآنی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه مبنای کار باشد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: