کد خبر: 4005575
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
قرارداد سه جانبه‌ای بین مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی اردبیل، پارک علم و فناوری استان و شرکت مهندسی جاوید نرم‌افزار( شتابدهنده جاویدان) با هدف برگزاری رویداد استارتاپی صنایع خلاق در اردبیل، منعقد شد.

رضازاده// انعقاد قرارداد برگزاری رویداد استارتاپی صنایع خلاق در اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، با هدف برگزاری رویداد استارتاپی صنایع خلاق در اردبیل، قرارداد سه جانبه‌ای بین مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی اردبیل، پارک علم و فناوری استان و شرکت مهندسی جاوید نرم‌افزار(شتاب‌دهنده جاویدان) منعقد شد.

مهران اوچی‌اردبیلی،‌ رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل، 24 مهرماه، در مراسم انعقاد این قرارداد، اظهار کرد: این رویداد استارتاپی سه روزه، با محوریت گیاهان دارویی و گردشگری به همت مرکز نوآوری و شتاب‌دهی جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری، اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و با همکاری شتاب‌دهنده جاویدان برگزار می‌شود.

اوچی‌اردبیلی، با بیان اینکه برای تاثیرگذاری بیشتر در این عرصه بایستی بسترهای خوبی برای جذب استارتاپ‌ها و صاحبان ایده در نظر گرفته شود، افزود: کسب و کارهای نوپای امروزی یا همان استارتاپ‌ها، گام موثری برای توسعه اقتصادی هر کشور است و سهم موثری در اکوسیستم کارآفرینی و ایجاد اشتغال دارد.

وی، فرآوری و بسته‌بندی، تولید ارگانیک فرآورده‌های گیاهی و میوه‌ای، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، نوآوری در بذر و اندام تکثیری، طب سنتی و نوآوری در شبکه توزیع و فروش محصول را از محورهای این رویداد در حوزه گیاهان دارویی و طبیعت‌گردی، بوم‌گردی، گردشگری ماجراجویانه، ورزشی، فرهنگی، غذایی و سلامت، و هوشمندسازی ساختمانی و زیرساختی هتل‌‌ها را دیگر محورهای رویداد صنایع خلاق در حوزه گردشگری عنوان کرد.

گفتنی است؛ استارتاپ صنایع خلاق 27 الی 29 مهرماه جاری برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان به گیاهان داروئی و گردشگری، سرمایه‌گذاران گیاهان داروئی و گردشگری، شرکت‌های مرتبط و طراحان مخاطبان این رویداد هستند که می‌توانند با مراجعه به آدرس https://evand.com/events/maneshevent نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت ایده خود اقدام نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: