کد خبر: 3971856
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به پویش «خانه‌های قرآنی» تا ۳ خرداد ماه اعلام شده است که علاقه‌مندان فرصت دارند در این مدت آثار خود را ارسال کنند.

مهلت ارسال آثار به پویش «خانه‌های قرآنی» تا ۳ خردادماه اعلام شدبه گزارش ایکنا از اردبیل، نادر سقاء، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، ۲۶ اردیبهشت‌ماه، در جلسه هماهنگی برگزاری پویش ملی خانه‌های قرآنی در اردبیل، اظهار کرد: یکی از اهداف مهم و تعالی که در جامعه اسلامی باید به آن توجه ویژه‌ای داشت برگزاری برنامه‌های قرآنی برای مصونیت از هرگونه آسیب و گزند است که به همین منظور باید تمام تلاش و اهتمام خود را به‌کار گیریم.

وی بیان کرد: اگر بتوانیم در ترویج معارف قرآن کریم به خصوص در ایام کرونا موفق عمل کنیم می‌توانیم از فیوضات معنوی نیز بهره‌مند شویم که این مسئله به عنوان یک اولویت اساسی و مهم حائز اهمیت بوده و انتظار می‌رود تعاملات و هماهنگی‌های خوبی در این زمینه صورت گیرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل تصریح کرد: پویش ملی خانه‌های قرآنی به خاطر ترویج مفاهیم و معارف قرآنی در دوران کرونا مبنای کار قرار گرفت و به خاطر استقبال عمومی بالا توانست جایگاه خوبی پیدا کند که به همین منظور ارسال آثار به این پویش تا سوم خرداد ماه در نظر گرفته شده است.

سقاء تصریح کرد: شرکت کنندگان تا ۳ خرداد ماه فرصت دارند آثار خود را به این دبیرخانه ارسال کنند و آثار خود را در محور‌های مختلف عکس، نقاشی و فیلم کوتاه به این پویش ارسال کنند و موضوعاتی همچون قرآن، دعا، نماز جماعت و روزه اول و مناجات‌خوانی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: این ویژه برنامه با مشارکت فرهنگ و ارشاد و کانون‌های فرهنگی مساجد در نظر گرفته شده که به منتخبان هزینه مشهد مقدس اهدا می‌شود و علاقه‌مندان آثارشان را از طریق پیام‌رسان به شماره ۰۹۰۱۴۰۲۱۵۱۶ همراه با مشخصات خود ارسال کنند و در این پویش شرکت داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: