کد خبر: 3969443
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۲
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، گفت: رویداد‌ها و نمایشگاه‌های هنری با مشارکت هنرمندان و با هدف معرفی قابلیت‌های گردشگری و تاریخی استان اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری رویداد‌های هنری با هدف معرفی قابلیت‌های گردشگری و تاریخی اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، نادر فلاحی، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، ۱۵ اردیبهشت‌ماه در دیدار با کاریکاتوریست بین‌المللی اردبیلی، اظهار کرد: تلاش و جدیت بر این است تا با همکاری و مشارکت هنرمندان رشته‌های مختلف با برگزاری رویداد‌ها و نمایشگاه‌های هنری ظرفیت‌ها و قابلیت‌های استان در حوزه‌های مختلف اعم از گردشگری و آثار و ابنیه‌های تاریخی را معرفی کنیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با تاکید بر معرفی قابلیت‌های گردشگری و ابنیه‌ها و آثار تاریخی در قالب کاریکاتور بیان کرد: در این زمینه آماده همکاری و مشارکت‌های لازم هستیم.

وی از تلاش برای برگزاری نمایشگاه کاریکاتور با موضوع گردشگری در سفر آتی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به اردبیل در روز‌های ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت خبر داد و گفت: در این نمایشگاه کاریکاتور‌های مربوط به گردشگری در حوزه‌های مختلف طراحی و در معرض نمایش قرار داده می‌شود.

فلاحی افزود: در زمینه برگزاری مسابقه بین‌المللی کاریکاتور با موضوع معرفی قابلیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری و ابنیه‌ها و آثار تاریخی استان نیز تلاش و همکاری لازم را خواهیم داشت تا از ظرفیت این هنر در راستای معرفی ظرفیت‌های استان استفاده شود.

رسول حاجی‌زاده، کاریکاتوریست بین‌المللی اردبیلی نیز در این دیدار با اشاره به ظرفیت‌های هنر کاریکاتور برای معرفی قابلیت‌های گردشگری و تاریخی اظهار کرد: در همین راستا آماده برگزاری مسابقه بین‌المللی کاریکاتور با انتشار فراخوان هستیم تا با همکاری دوجانبه شاهد برگزاری این رویداد باشیم.

وی با استقبال از برگزاری نمایشگاه کاریکاتور برای معرفی آثار و ابنیه‌های تاریخی و ظرفیت‌های گردشگری استان در اردبیل گفت: امیدواریم با توافقات انجام شده شاهد برگزاری این نمایشگاه و مسابقه باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: