کد خبر: 3969078
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، از برگزاری مراسم روز کارگر، هفته بسیج کارگری و تجلیل از کارگران نمونه این شرکت خبر داد.

مراسم روز کارگر و هفته بسیج کارگری در مغان برگزار شدبه گزارش ایکنا از اردبیل، اسدالله محسن‌زاده، مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، ۱۳ اردیبهشت‌ماه، ضمن تبریک هفته بسیج کارگری و تسلیت ایام شهادت مولی الموحدین امام علی(ع)، از برگزاری مراسم روز کارگر، هفته بسیج کارگری و تجلیل از کارگران نمونه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، با حضور مسئولین شهرستان خبر داد و گفت: شرکت کشت و صنعت مغان به لحاظ تعداد نفرات و تنوع تولید بزرگترین جامعه کارگری کشور را دارا بوده و این جهاد تولیدی مرهون زحمات کارگران زحمتکش شرکت بوده و خودکفایی مواد غذایی با توجه به شرایط اقتصادی کشور مقوله بزرگی است که در این راستا شرکت قدم‌های خوبی برداشته است.

وی افزود: محسن‌زاده در ادامه با بیان اینکه باید قدر کار کارگر دانسته شود از توزیع دو مرحله بسته حمایتی معیشتی در کمتر از چهار ماه اخیر خبر داد و افزود: تداوم این کمک‌ها در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

محسن‌زاده، با اشاره به نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، در خصوص نقش کارگر در جامعه، خاطر نشان کرد: کارگران ستون فقرات تولید بوده و بزرگترین ثروت کشور نیروی انسانی آن است.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، تصریح کرد: در ابتدای تحویل گرفتن شرکت با کارگران و مدیران شرکت عهد بستیم که هر چه بیشتر و بهتر کار کنیم و به سود بیشتری دست پیدا کنیم به همان اندازه برای رفاه پرسنل بیشتر هزینه خواهیم کرد و در همین راستا با همت پرسنل شرکت حداقل ۱۰ الی ۳۰ درصد افزایش تولید در همه حوزه‌های تولیدی شرکت را خواهیم داشت.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام و المسلمین باقری بنابی، امام جمعه شهرستان پارس‌آباد، با تسلیت ایام شهادت امام علی(ع) و لیالی قدر به تجلیل مقام کارگر در آیات و احادیث مختلف اشاره کر و گفت: آینده روشنی در انتظار شرکت است چرا که هر کس برای معاش عائله خود تلاش کند و روزی حلال سر سفره خانواده اش ببرد در حقیقت جهاد کرده است، کارگر نقش والایی در مکتب اسلام داشته و پیامبر عظیم الشأن ما دستان کارگر را می‌بوسید.

گفتنی است؛ در پایان مراسم تعدادی از کارگران نمونه واحد‌های مختلف شرکت با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی تقدیر شدند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: