کد خبر: 3957383
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، بیان کرد: کارگروه حوزه سلامت مباحث اصلی امروزه اوقاف استان است که در این قسمت ورود بسیار مناسبی را داشتیم.

کارگروه حوزه سلامت مبحث اصلی امروزه اوقاف اردبیل استبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام و‌المسلمین مهدی ستوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، ۱۲ اسفندماه در سومین همایش ملی «خیر ماندگار» که به صورت ویدئو کنفرانس با رئیس سازمان اوقاف کشور برگزار شد، اظهار کرد: هدف از همایش ملی بحث امور خیریه و چگونگی نظام‌دهی به مباحث امور خیریه و موسسات و مراکز امور خیریه است.

وی افزود: با توجه به اینکه در نظام جمهوری اسلامی ایران با نگاه نظام انقلاب اسلامی تفکر خیر و خیررسانی به دیگران از اولویت اصلی نظام است و لذا در مباحث خیریه اولین بحث، بحث امور خیریه است و وقف به عنوان نماد مهم مباحث امور خیریه در راس مباحث کار‌های خیر قرار دارد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، بیان کرد: حدود یکسال است که گروه‌های متفاوتی و متعددی در بحث امور خیریه قرار گرفته و در استان اردبیل به عنوان پیشتاز مباحث امور خیریه ۶ کارگروه مد نظر ماست که در این راستا بحث‌های تسهیل و ترویج فرهنگ ازدواج، کمک به بد سرپرستان و بی‌سرپرستان در نگاه وقف به کودکان، بحث سالمندان و نگاه وقف به معلولان در جامعه جز مباحث اصلی در امور خیریه قرار گرفته است.

ستوده بیان کرد: کارگروه حوزه سلامت مباحث اصلی امروزه اوقاف استان است که در این قسمت ورود بسیار مناسبی را داشتیم.

وی تصریح کرد: دو مطلب مربوط به بلایای طبیعی و اتفاقات طبیعی که در سطح کشور اتفاق می‌افتد و در یک صحبت به عنوان نگاه خیرات و مبرات در مورد خیریه با هماهنگی امور خیریه انجام می‌شود که در ۶ شهرستان این شورای هماهنگی کارگروه‌های تشکیل شده و امیدواریم نتیجه مطلوب داشته باشد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: