کد خبر: 3954121
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: آیین اختتامیه جشنواره قرآن، عترت و نماز در شهرستان پارس‌آباد برگزار شد.

اختتامیه ویژه برنامه جشنواره قرآن، عترت و نماز در پارس‌ آبادبه گزارش ایکنا از اردبیل، مهدی طاهری، معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، ۲۷ بهمن‌ماه، گفت: اختتامیه ویژه برنامه جشنواره قرآن، عترت و نماز به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت موسسه فرهنگی و هنری سروش نغمه امید، موسسه فرهنگی قرآن و عترت تسنیم، دارالقرآن حسین‌بن علی(ع) و آموزش و پرورش پارس‌‌آباد برگزار شد.

وی بیان کرد: با اعلام فراخوان جشنواره قرآن، عترت و نماز در دهه اول بهمن‌ماه ۱۳۹۹ از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و ثبت‌نام مجازی بیش از ۱۵۰ نفر از سوی علاقه‌مندان و قرآنیان شهرستان‌های پارس‌آباد و اصلاندوز، با محوریت سوره مبارکه فجر و در پنج رشته قرائت تحقیق، نقاشی طبق معنای سوره فجر، حفظ جزء سی‌ام، حفظ سوره فجر ویژه سنین پایین‌تر از هفت‌سال، تصحیح قرائت و اذکار نماز، در این جشنواره شرکت کردند که در طول دهه فجر سال‌جاری برگزار شد.

طاهری، حدیث شریف ثقلین، جایگاه قرآن و عترت در بین ایرانیان را بزرگ برشمرد و علاقه مردم به این دو را نجات‌بخش خواند.

گفتنی است: این جشنواره با اعلام و معرفی 20 نفر برگزیده و ممتاز در رشته‌های اعلامی با اهدای لوح سپاس و هدیه نقدی جشنواره در شهرستان پارس آباد به کار خود پایان داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: