کد خبر: 3937545
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
فرمانده پایگاه ام لیلا حوزه ۶ بانوان حضرت سمیه(س) اردبیل گفت: بسیج پشتوانه و سرمایه‌ای ارزشمند در عرصه‌های مختلف انقلاب و ایثار و از خودگذشتگی معیار‌های معرفی فرهنگ بسیجی است.

ایثار و ازخودگذشتگی معیار‌های فرهنگ بسیجی استفاطمه خدایی، فرمانده پایگاه ام لیلا حوزه ۶ بانوان حضرت سمیه(س) اردبیل در گفتگو با ایکنا از اردبیل، گفت: فرهنگ و تفکر بسیجی امروزه در جامعه فراتر از مرز‌های جغرافیایی کشورمان در قالب مقاومت اسلامی منطقه تبلور پیدا کرده است.

وی بیان کرد: دینداری، دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب، پایبندی به بصیرت، اطاعت از ولایت و ایستادگی در برابر دشمنان اسلام از جمله شاخص ارزشمند بسیجی است.

فرمانده پایگاه ام لیلا حوزه ۶ بانوان حضرت سمیه(س) اردبیل، گفت: بسیج پشتوانه و سرمایه‌ای ارزشمند در عرصه‌های مختلف انقلاب و ایثار و از خودگذشتگی معیار‌های معرفی فرهنگ بسیجی است.

خدایی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و نهادینه شدن این بیانیه در جامعه، گفت: اصل این بیانیه از سوی مقام معظم رهبری بر دوش جوانان گذاشته است و حدود ۴۰ مرتبه در بیانیه گام دوم کلمه جوان و نوجوان بیان شده است و این نشان دهنده این است که مسئولیت جوانان در این کشور دو چندان است و پیشکسوتان باید از ظرفیت‌های جوانان در کشور استفاده کنند ومسئولیت‌ها در جامعه بر عهده جوانان گذاشته شود.

وی با بیان اینکه بسیج یکی از نماد‌های اصلی همراهی و همگام بودن مردم با انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: این شجره طیبه که متشکل از اقشار مختلف مردم است بهترین بستر برای تربیت معنوی، خدمت به مردم و نقش آفرینی موثر در راستای آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: