کد خبر: 3936918
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
مسئول بسیج حقوقدانان استان اردبیل گفت: طرح پویش اهدای خون به مناسبت هفته بسیج در اردبیل و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مراکز انتقال خون سراسر استان آغاز شده است.

آغاز طرح پویش اهدای خون اردبیلی‌ها در هفته بسیجرضا ندایی، مسئول بسیج حقوقدانان استان اردبیل، در گفتگو با ایکنا از اردبیل، گفت: اقشار مختلف بسیج در سراسر استان اردبیل با حضور در مراکز انتقال خون با اهدای خون، ضمن تامین ذخیر بانک فراورده‌های خونی استان و کمک به نیازمندان، بالاترین مرتبه ایثار و فداکاری را به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: اقشار مختلف بسیج همزمان با هفته بسیج با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در مراکز انتقال خون سراسر استان حاضر شدند تا ضمن اهدای خون و کمک به نیازمندان علاوه بر تامین ذخیره بانک فراورده‌های خونی استان، اوج ایثار و فداکاری بسیج را نیز به نمایش گذاشتند.

مسئول بسیج حقوقدانان استان اردبیل، خاطر نشان کرد: اهدای خون یکی از وظایف مردم نوع‌دوست بویژه بسیجیان است چراکه بسیج اساسا به دنبال خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات مردم بویژه مستضعفین است.

ندایی به ایام کرونا اشاره کرد و گفت: مسئولین انتقال خون استان اردبیل با فراهم کردن امکانات لازم، ایمنی اهدا کنندگان خون را تضمین کرده اند بنابراین افراد علاقمند به اهدای خون بدون دغدغه و در کمال آرامش می‌توانند با مراجعه به مراکز انتقال خود نسبت به ادای وظیفه انسانی خود اقدام کنند.

تداوم کمک مومنانه با اهدای خون

وی به تداوم کمک مومنانه در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: در طرح پویش همدلی برای اهدای خون که در راستای کمک مومنانه است، بسیجیان اقشاز مختلف بسیج هر روز از هفته بسیج با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در مراکز انتقال خون حضور پیدا کرده و ضمن اهدای خون، جلوه‌ای تماشایی از ایثار و فدارکاری بسیج را به نمایش خواهند گذاشت.

مسئول بسیج حقوقدانان استان اردبیل، اهدای خون را از مصادیق بارز انسان‌دوستی دانست و تصریح کرد: با هر کیسه خون اهدایی می‌توان جان سه نفر را نجات داد، با پتانسیل موجود در بسیج، آمادگی داریم تا با اجرای طرح پویش اهدای خون بسیجیان در اولین روز از هفته بسیج در تامین ذخیره خون موردنیاز بیماران کمک کنیم.

وی ایثار و فداکاری را از جمله ویژگی‌های بارز بسیج عنوان کرد و گفت: خدمات‌رسانی در سطوح مختلف مهمترین هدف گروه‌های جهادی بسیج است.

ندایی اظهار کرد: پویش اهدای خون بسیج هنرمندان در طول سال انجام می‌شود و بسیجیان و اقشار مختلف استان در تمامی مناسبت‌ها با حضور در پایگاه‌های انتقال خود به یاری بیماران می‌شتابند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: