کد خبر: 3936713
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
رئیس حوزه هنری استان اردبیل، گفت: آثار ارسالی تئاتر استان با هدف زمینه سازی برای حضور گروه‌های نمایشی جشنواره تئاتر استانی اردبیل تا ۱۵ آذرماه سال‎جاری تمدید شد.

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر اردبیل تمدید شدامیر رجبی، رئیس حوزه هنری استان اردبیل، در گفتگو با ایکنا از اردبیل، گفت: مهلت ارسال آثار نمایشی به بیست و هشتمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل تا ۱۵ آذر تمدید شد و گروه‌های نمایشی باید آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین دوره جشنواره تئاتر استانی اردبیل با برگزاری نشستی، با هدف بستر سازی برای حضور بهتر گروه‌های نمایشی و با توجه به درخواست‌های هنرمندان استان، مهلت ارائه اثر به این رویداد تئاتری را تا پانزدهم آذرماه سال جاری تمدید و این جشنواره در روز‌های بیستم تا بیست و سوم ماه جاری برگزار می‌شود.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل، تصریح کرد: این جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، اداره کل هنر‌های نمایشی، انجمن هنر‌های نمایشی کشور و انجمن هنر‌های نمایشی استان با توجه به اهمیت نقش و جایگاه هنرنمایش در شرایط دشوار اجتماعی و شیوع بیماری کرونا باهدف توسعه، تداوم و بقاء هنر‌های نمایشی بیبست و هشتمین جشنواره تئاتر استان اردبیل را با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار می‌کند.

رجبی اظهار کرد: با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار نمایشی تا ۱۵ آذرماه و لزوم برگزاری سریع جشنواره و اعلام برگزیدگان زمان زیادی بین اعلام نتایج بازبینی و برگزاری جشنواره نخواهد بود و گروه‌های نمایشی متقاضی شرکت در جشنواره باید در شرایط آماده تمرین برای حضور در جشنواره باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: