کد خبر: 3936527
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: در قالب طرح «سردار شهید حاج قاسم سلیمانی»، پایگاه‌های مقاومت بسیج با همکاری دانشگاه علوم پزشکی نسبت به غربالگری و شناسایی بیماران کرونایی در استان راه اندازی شد.

راه اندازی پایگاه‌های حافظان سلامت در اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، حسن دهقانی‌نیا، فرمانده سپاه شهرستان اردبیل، دوم آذرماه، در جمع تعدادی از اصحاب رسانه، گفت: ۳۱۰ پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان اردبیل در قالب طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان پایگاه حافظان سلامت با کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی همکاری خواهند کرد.

وی افزود: در حال حاضر نیرو‌های بسیجی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را به‌صورت پایلوت در برخی از شهرک‌های اردبیل اجرا می‌کنند.

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل تصریح کرد: در قالب این طرح نیرو‌های بسیجی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی خانه به خانه شهر اردبیل مراجعه کرده و اقدام به غربالگری و شناسایی بیماران کرونایی خواهند کرد.

بیش از ۷۰ برنامه برای هفته بسیج در اردبیل

دهقانی‌نیا با اشاره به برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج بیان کرد: بیش از ۷۰ عنوان برنامه برای هفته بسیج در شهرستان اردبیل تدارک دیده شده که تمامی این برنامه‌ها در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا در مدت زمان حداکثر ۱۰ دقیقه برای هر خانواده، راه‌اندازی کاروان‌های جهادی، برگزاری مسابقات ورزشی، نشست‌های روشنگری، اهدای خون و... از جمله این برنامه‌ها است.

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل تاکید کرد: در روز‌های ۵ و ۶ آذرماه رزمایش کمک‌های مومنانه را برگزار خواهیم کرد که در طی این برنامه ۳ هزار بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا سطح استان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: