کد خبر: 3936360
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، گفت: بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته و توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

بسیج نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داردبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت الاسلام والسملین ستوده، مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، یکم آذرماه در جمع تعدادی از خبرنگاران، ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: امام خمینی(ره) فرمود: «بسیج لشکر مخلص خداست»، این جمله ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است.

وی افزود: هفته بسیج یادآور ازخودگذشتی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.

ستوده گفت: بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته و توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل گفت: بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه‌های سخت، چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه‌های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه‌ای دیگر و این بار در میدان‌های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد است.

وی افزود: بسیج یک فرهنگ ساخته شده و دردوران حماسه و رزم است وامید مردمان برای فردا‌هایی بهتربا نهادیه کردن فرهنگ وتفکر بسیجی که دردل آحاد مردم ایران زمین نهفته است. به یقین بسیج متعلق به همه اقشار مردم وفادار به نظام وانقلاب شکوهمند اسلامی است ومردم عاشق اخلاص، صفا، حماسه آفرینی وایثارگری بسیجیان درس آموز مکتب امام راحل هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ستوده گفت: واضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیرو‌های نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه‌های خدمتگزار در رخداد‌های مختلف، چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی، چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه با کرونا حقیقتا کم نطیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است

وی افزود: هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) و بنیانگذار بسیج و بیعتی با بزرگ بسیجی دلاور مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: