کد خبر: 3916585
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
استاندار اردبیل گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش تولید و اشتغال از اولویت‌های برنامه جهش تولید در استان اردبیل است.

حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش تولید و اشتغال اولویت برنامه جهش تولید در اردبیل استبه گزارش ایکنا از اردبیل، اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل، ۲۵ مردادماه، در جلسه بررسی رفع موانع طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان اردبیل، گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری در بخش تولید و اشتغال از اولویت‌های برنامه جهش تولید در استان اردبیل است و تمام دستگاه‌های مرتبط با موضوع سرمایه‌گذاری‌ها در این خصوص تلاش می‌کنند.
وی با بیان اینکه استان اردبیل در سال‌های اخیر جهش خوبی در امر احداث گلخانه داشته، افزود:موانع طرح‌های سرمایه گذاری در بخش کشاورزی استان اردبیل رفع می‌شود.
استاندار اردبیل بیان کرد: فرایند احداث ۱۲ هکتار سال ۹۷، با سرعت مطلوب در سال گذشته به ۵۰ هکتار رسید و امسال برنامه‎ریزی شده که ۳۵۰ هکتار گلخانه جدید در آن احداث شود.
بهنام‌جو تصریح کرد: اجرای طرح‌های کشاورزی توسط بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری دولت برای تامین زیرساخت‌های توسعه بخش کشاورزی موجب ترویج و رونق این بخش در راستای تحقق هدف جهش تولید است و برای رسیدن به این هدف اجرای طرح آبیاری در پایاب سد خداآفرین در استان اردبیل به ۹۴ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است.
وی افزود: ۱۲ طرح کشاورزی و دامداری در این جلسه بررسی و هماهنگی‌های لازم با بانک عامل جهت تسریع در پرداخت تسهیلات انجام شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: