کد خبر: 3914208
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری طرح تابستانه کتاب ۹۹ توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران خبر داد.

فراخوان ثبت‌نام در طرح تابستانه کتاب ۹۹به گزارش ایکنا از اردبیل، یاسر محمد پور، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، ۱۲ مردادماه از برگزاری طرح تابستانه کتاب ۹۹ توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران خبر داد و گفت: در راستای بخشی از برنامه‌های معاونت امور فرهنگی در حمایت از ناشران و کتابفروشان کشور طرح تابستانه کتاب ۹۹ توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.
وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته این طرح از روز شنبه ۱۸ مرداد مصادف با عید سعید غدیر خم آغاز می‌شود و تا روز پنج شنبه ۳۰ مرداد ماه ادامه خواهد یافت. بر این اساس کلیه کتاب فروشی‌های سراسر کشور از تاریخ انتشار این فراخوان (۸ مردادماه ۹۹) می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند
لازم به ذکر است کتابفروشی‌های مشارکت کننده در طرح‌های قبلی برای تایید شرکت در تابستانه کتاب ۹۹ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: