کد خبر: 3902221
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: بانک جامع اطلاعات فرهنگ و هنر استان در راستای استفاده از ظرفیت‌های حداکثری اصحاب این بخش، ساماندهی می‌شود.

‌ساماندهی بانک جامع فرهنگ و هنر اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، 12 خردادماه، با اشاره به ساماندهی بانک جامع اطلاعات فرهنگ و هنر در اردبیل، گفت: باید بانک جامع اطلاعات هنرمندان استان، در راستای استفاده از ظرفیت‌های حداکثری اصحاب فرهنگ و هنر استان به عنوان قشر تأثیرگذار جامعه در دسترس باشد، تا بتوان از این ظرفیت بهره برد.
وی افزود: در پورتال اداره کل، بخشی در قالب بانک جامع اطلاعات هنرمندان استان تعریف گردیده است که اصحاب فرهنگ و هنر استان می‌توانند با مراجعه به این بخش، اطلاعات تکمیلی خود را ثبت نمایند و عضو بانک اطلاعاتی شوند.
اسحاقی تصریح کرد: اطلاعات تکمیلی در خصوص تمامی اصحاب فرهنگ و هنر در این بانک اطلاعاتی باعث برنامه‌ریزی‌های آتی در جهت حمایت و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به این قشر فرهیخته جامعه خواهد گردید و حتی در بحث خدمات غیر حضوری و الکترونیکی نیز کمک شایانی خواهد نمود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، بیان کرد: هنرمندان استان می‌توانند با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و بخش بانک جامع اطلاعات هنرمندان به لینک https://ardebil.farhang.gov.ir/fa/formeelectronici نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: