کد خبر: 3901514
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
مراسم اختتامیه رزمایش «کمک مؤمنانه»، امروز، ۷ خرداد ماه در امامزاده سیدصدرالدین(ع) اردبیل برگزار شد.

آیین اختتامیه رزمایش کمک مومنانه در امامزاده سیدصدرالدین (ع) برگزارشدبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، هفتم خرداد ماه، در مراسم اختتامیه رزمایش کمک مؤمنانه، اظهار کرد: ویروس کرونا هرچند مشکلات متعددی را برای مردم و جامعه به وجود آورد و با نگاه اولیه یک تهدید بود، اما از نگاه دیگر از دل این تهدید فرصت‌هایی ایجاد شد. این بیماری اگر مشکلات اقتصادی و معیشتی را ایجاد کرد، اما از طرفی دل‌ها و قلوب مردم را به‌هم نزدیک و موجب شد تا همدلی و همزبانی قوت گیرد و روحیه ایثار و گذشت و فداکاری در لایه‌های مختلف جامع گسترش پیدا کند.

وی افزود: هدف از اجرای طرح کمک مومنانه دستگیری از محرومان و خدمت‌رسانی به همه نیازمندان بوده است که به جهت تبعات این بیماری دچار مشکل معیشتی شده اند و مردم استان اردبیل هم مانند بقیه شهر‌های کشور از این آزمایش الهی سربلند بیرون آمدند و مشارکت در این امر خیر را تکلیف خود دانستند.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اردبیل تصریح کرد: نیمه شعبان امسال به فرمان حضرت امام خامنه‌ای رزمایش همدلی مواسات و کمک مؤمنانه شکل گرفت و به صورت یک رزمایش بزرگ در سطح جامعه عملیاتی شد در استان اردبیل و به ویژه امامزاده سیدصدرالدین(ع) قبل از شروع ماه مبارک رمضان قرارگاه همدلی و کمک مومنانه به صورت مردمی پایه گذاری شد.

ستوده بیان کرد: رزمایش همدلی و کمک مؤمنان اردبیل در امامزاده سیدصدرالدین(ع) از اول ماه مبارک آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه داشت.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل افزود: در رزمایش کمک مؤمنانه در امامزاده سیدصدرالدین(ع) بالغ بر 12هزار و 500پرس غذای گرم با اعتبار۷۵ میلیون تومان از محل موقوفه حاج میرزا و مشارکت خیرین بزرگوار اردبیل توزیع شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: