کد خبر: 3886553
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
معاون قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان اردبیل گفت: بسته‌های غذایی و بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده در مناطق محروم روستایی استان اردبیل توزیع شد.

توزیع بسته‌های غذایی و بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده در مناطق محروم استان اردبیلبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام و المسلمین رامین مختاروند، معاون قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان اردبیل، ۲۹ اسفندماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در آستانه عید نوروز ۱۵۰ بسته غذایی در مناطق محروم روستایی در شهرستان‌های گرمی، مشگین‌شهر و خلخال به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل توزیع شد.

وی افزود: این بسته‌های غذایی متشکل از برنج، گوشت قرمز، مرغ، تن‌ماهی و روغن مایع بودند که در بین نیازمندان توزیع گردید.

معاون قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: در طول سال نیز بسته‌های غذایی در بین نیازمندان مناطق محروم روستایی که قرارگاه در این روستا‌ها در حال فعالیت است، توزیع می‌شود.

مختاروند به توزیع بسته‌های بهداشتی نیز اشاره کرد و گفت: همچنین بیش از ۱۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در مناطق روستایی بخش خورش‌رستم خلخال، بخش مرادلو مشگین‌شهر و بخش موران گرمی توزیع شده است.

وی افزود: توزیع مواد ضدعفونی کننده در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مناطق هدف روستایی قرارگاه در روز‌های اخیر انجام گرفته است.

معاون قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همانند سایر بخش‌های سپاه استان، قرارگاه پیشرفت و آبادانی نیز برای مقابله با ویروس کرونا ظرفیت‌های خود را در مناطق محروم روستایی هدف قرارگاه، به‌کار گرفته است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: