کد خبر: 3872043
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱
گروه اجتماعی- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: باید از ظرفیت ایام فاطمیه برای ترویج مکتب فاطمی در جامعه استفاده شود چرا که این امر از موارد ضروری در جامعه امروز است.

ترویج مکتب فاطمی از ضروریات جامعه امروز استبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام مهدی ستوده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، 26 دی‌ماه در مراسم گرامیداشت ایام فاطمیه و شهادت سردار قاسم سلیمانی در اردبیل، اظهار کرد: باید از ظرفیت ایام فاطمیه برای ترویج مکتب فاطمی در جامعه استفاده شود چرا که این امر از موارد ضروری در جامعه امروز است.

وی با تاکید بر الگوگیری از حضرت فاطمه زهرا(س) در جامعه بیان کرد: باید در ایام فاطمیه با برنامه‌ریزی‌های اساسی و لازم در راستای تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های اهل بیت(ع) و حضرت زهرا(س) تلاش کنیم تا بتوانیم شاهد ترویج سبک و سیره ائمه و معصومین باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل در ادامه با اشاره به شهادت سردار شهید سلیمانی گفت: سردار سلیمانی برای دفاع از عزت و سربلندی اسلام و کشور پیشقدم بوده و خود را سرباز ولایت می‌دانست و در راه دفاع از کیان اسلام و کشور به مقام شهادت نائل آمدند.

ستوده شهادت سپهبد سلیمانی را عامل اتحاد هر چه بیشتر جریان‌های عظیم مردمی بر علیه رژیم جنایتکار آمریکا دانست و تصریح کرد: جریان‌های بزرگ مردمی بر علیه آمریکای جنایتکار پس از شهادت سردار سلیمانی به راه افتاده است که نمونه آن را می‌توان در بغداد مشاهده کرد که خبر از نابودی نیرو‌های جنایتکار و شرور آمریکایی در منطقه در آینده‌ نزدیک می‌دهد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل همچنین با اشاره به رسالت‌ها و تکالیف اوقاف افزود: عمل به نیات واقفان که در وقف‌نامه‌ها به ثبت رسیده از مهمترین برنامه‌ها در راستای عمل به مسئولیت‌های قانونی و شرعی بوده و در این زمینه تلاش همه‌جانبه‌ای انجام می‌شود تا زمینه برای ترویج هر چه بیشتر فرهنگ وقف در استان فراهم شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: