کد خبر: 3471176
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲

یادواره شهدای انقلاب در استان اردبیل برگزار می‌شود

گروه اجتماعی: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل از برگزاری یادواره شهدای انقلاب در استان اردبیل خبر داد.

حجت‌الاسلام ولی نظرپور، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل درگفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اردبیل تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جا دارد که از شهدای انقلاب یاد کنیم و به این منظور یادواره شهدای انقلاب اسلامی در سطح استان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: پیام انقلاب اسلامی ایران به تمام جهان یادآور قدرت و نفوذ کشور ایران اسلامی بود و همانطور که شاهد هستیم انقلاب جمهوری اسلامی ایران در طول این 36 سال گذشته در هیچ زمانی تسلط  کفار بر کشور را قبول نکرده و همیشه تحت رهبری ولایت‌ فقیه به حرکت خود ادامه داده است.
وی گفت: کمیته‌های ستاد برگزاری برنامه‌های دهه فجر در استان اردبیل تشکیل شده است و امیدواریم با برگزاری مناسب این برنامه‌ها بتوانیم از انقلاب اسلامی ایران که به برکت خون شهدا به ثمر نشسته است پاسداری و آرمان‌های امام راحل را زنده نگه داریم.
وی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ترویج اسلام ناب محمدی بوده چرا که نظام جمهوری اسلامی ایران در طول این 36 سال بر مبنای نظام دینی و اسلامی هدایت شده که پیاده‌روی عظیم زائران اربعین حسینی نمونه بارز یک نظام دینی است.
نظرپور تصریح کرد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران فرصت مناسبی است تا مسئولان دستاوردهای انقلاب اسلامی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز را تبیین کنند چرا که در طول این مدت فعالیت‌های بسیاری از جمله عمرانی، آبادانی و نیز در راستای دموکراسی بیش از 70 انتخابات در طول این 36 سال در کشور برگزار شده است که نشان از مردمی بودن نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha