کد خبر: 4222894
تاریخ انتشار : ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۹

مناظره نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در اردبیل

مناظره نمایندگان ستادهای نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان اردبیل، چهارم تیرماه در سالن فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار خواهد شد.

مناظرات انتخابات ریاست جمهوربه گزارش ایکنا، به نقل از بسیج دانشجویی اردبیل، مناظره ستادهای نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور نمایندگان منتخب در استان، چهارم تیرماه، ساعت ۱۶:۳٠ در سالن فرهنگی هنری فدک اردبیل برگزار و شرکت برای عموم آزاد است.

روند چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که از هفته‌های گذشته بصورت مجازی و حقیقی آغاز شده است هم‌اکنون در واپسین روزها وارد مرحله جدی‌تری شده است.

در ایامی که کمتر از یک هفته تا زمان رای‌گیری انتخابات در هشتم تیرماه سال‌جاری باقی مانده و تبلیغات رسمی داوطلبان جریان دارد، فضای سیاسی و رسانه‌ای استان تحت‌الشعاع این انتخابات قرار گرفته و هر کدام از داوطلبان با روش‌های گوناگون در حال تبلیغ هستند.

در این دوره از انتخابات حسین نوری، نماینده ستاد سعید جلیلی، جواد زنجانی، نماینده مسعود پزشکیان، ابراهیم افضلی‌فرد، نماینده ستاد علیرضا زاکانی، مهدی نوروزی، نماینده ستاد محمدباقر قالیباف، جواد انزابی، نماینده ستاد سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و مصطفی کریمی، نماینده ستاد مصطفی پور محمدی در استان اردبیل معرفی شده‌اند.

انتهای پیام
captcha