برگزاری همایش پیاده‌روی بانوان طلبه اردبیلی
کد خبر: 4215114
تاریخ انتشار : ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۲

برگزاری همایش پیاده‌روی بانوان طلبه اردبیلی

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل از برگزاری همایش‌ پیاده‌روی طلاب این واحد حوزوی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) خبر داد.

حوزه علمیه خواهران اردبیلبه گزارش ایکنا، به نقل از حوزه‌ علمیه خواهران استان اردبیل، لیلا یحیی‌زاده، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل، ۲۱ اردیبهشت‌ماه با اعلام این خبر اظهار کرد: پیاده‌روی بانوان طلبه مدرسه علمیه الزهرا(س) اردبیل به مناسبت دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س) پیش از ظهر روز جمعه، در محوطه دریاچه شورابیل برگزار شد.

وی با تاکید به اینکه بانوان در خانواده و جامعه نقش مهم و اثرگذاری را ایفا می‌کنند، گفت: شادابی و سلامت جسمانی و روحی بانوان باعث نشاط و سرزندگی در محیط خانواده و جامعه خواهد بود.

معاون فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه تخصصی الزهرا(س) اردبیل با اشاره به اهمیت شادی و نشاط اجتماعی توام با ارزش‌های معنوی در مکتب اسلام، افزود: این همایش در راستای ترویج فرهنگ ورزش و با هدف ارتقای سلامت و نشاط بانوان تشکیل یافت.

یحیی‌زاده با بیان اینکه نیروهای مقتدر انتظامی با تمام توان و خالصانه برای انجام تکلیف شرعی و قانونی با عنوان «طرح نور» به میدان آمده‌اند، اظهار کرد: در مسیر پیاده‌روی، بانوان با نوشته‌های تبلیغاتی با عنوان عفاف و حجاب و حمایت از طرح نور فراجا، قدردانی خود از این نیرو‌های نظامی اعلام کردند.

وی ادامه داد: در بخش دیگری از این همایش، با اهدا گل و هدایا به تعدادی از دختران حاضر در این همایش، از مقام دختران به مناسبت روز دختر تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام
captcha