کد خبر: 4068087
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳

حساس‌ترین بخش سپاه پاسداران نمایندگی ولایت فقیه است

امام جمعه اردبیل بیان کرد: دشمن به این نتیجه رسیده که عنصر اصلی و حساس‌ترین بخش سپاه پاسداران اسلامی، نمایندگی ولایت فقیه است.

حساس‌ترین بخش سپاه پاسداران؛ نقطه نمایندگی ولایت فقیه استبه گزارش ایکنا از اردبیل، آیت‌الله حسن عاملی، امام جمعه اردبیل، ۱۱ تیرماه، در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان اردبیل اظهار کرد: مجموعه سپاه یک مجموعه استثنایی در دنیا است و دشمن به این نتیجه رسیده است که یکی از عناصر اصلی پایداری مقاومت و ایستادگی انقلاب اسلامی ایران سپاه معظم است که در حساس‌ترین نقطه‌ها کشور را این مجموعه را حفظ کرده است.

وی افزود: به نمایندگی‌های ولی‌فقیه عرض می‌کنم قدسیت کار خود باور داشته باشند و دچار روزمرگی نشوند تا بتوانند زنجیره این فضای سالم تربیتی و روشنگری را برای خانواده‌ها فراهم کنند و در این زمینه تربیت سربازانی که تحویل می‌گیرند یک فرصتی استثنایی است به طوری که برای جوانان مشعل راه هدایت شود تا با یک حرکت خوب و یک برنامه فرهنگی و تربیتی مسیر زندگی آن‌ها تغییر یابد.

امام جمعه اردبیل تصریح کرد: مجموعه معظم سپاه برای ما ارزشمند است و در منطقه خاورمیانه با هزینه‌های کلان به این نتیجه رسیده‌اند که اقتدار منطقه‌ای شکستنی نیست.

آیت‌الله عاملی خاطرنشان کرد: در گذشته بنده در خطبه نماز جمعه یونیفرم لباس سپاه را به تن کرده و دین خود را به سپاه معظم ادا کردم؛ موضوعی که مشخص است حساسیت دشمنان نسبت به سردار دل‌ها بالاست به طوریکه اگر آرم سپاه یا عکس شهید سلیمانی باشد حذف می‌کنند.

حساس‌ترین بخش سپاه پاسداران؛ نقطه نمایندگی ولایت فقیه است

وی اظهار کرد: همگان در حال حاضر وظیفه‌ و رسالتی خطیر و حساس بر عهده داریم تا اعتلا و ارزش کشورمان را حفظ و به وظایف خود ادای دین می‌کنیم.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: دشمن به این نتیجه رسیده که عنصر اصلی و حساس‌ترین بخش سپاه پاسداران اسلامی، نمایندگی ولایت فقیه است.

آیت‌الله عاملی گفت: وظیفه سپاه، پاسداری از ارز‌ش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است و با توجه به اهمیت وجود و نقش ایمان، معنویت، روحیه انقلابی و جهادی در سپاه،‌ از همان ابتدا تأسیس این نهاد انقلابی، علاوه بر نصب فرماندهی سپاه،‌ فردی را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در سپاه منصوب کردند.

وی افزود: نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه به دنبال صیانت از هویت معنوی اسلامی با روحیه جهادی و انقلابی است و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :