کد خبر: 4042243
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان اردبیل، گفت: برگزاری کلاس آموزش قرآن، احکام و سبک زندگی اسلامی در روستا‌های هدف از جمله خدماتی بوده که در اردوی جهادی به مردم ارائه شده است.

کلاس آموزش قرآنبه گزارش ایکنا از اردبیل، محمدمهدی ایقانی، مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی اردبیل، ۲۱ اسفندماه، با اشاره به برگزاری اردو‌های جهادی دانشجویان استان اردبیل، اظهار کرد: اردوی جهادی از سوی قرارگاه عهد خدمت جهادگران در منطقه موران گرمی و در روستا‌های شیخ‌لر، اوماسلان، وان سفلی، پیره خلیل و جنگان برگزار شد.

ایقانی بیان کرد: این اردو هفته گذشته برگزار شده و دانشجویان در زمینه‌های عمرانی، مطالبه گری، فرهنگی، آموزش و سلامت به مردم خدمت‌رسانی کردند.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی اردبیل، با بیان اینکه در این اردوی جهادی ۱۴۵ جهادگر از ۱۵ گروه جهادی شرکت داشتند، افزود: ایجاد راه ارتباطی در روستای شیخ‌لر، بهسازی و رنگ‌آمیزی مدرسه در روستای جنگان، ساخت خانه محروم در روستای اوماسلان، ویزیت رایگان اهالی روستای سفلی پیره‌خلیل و چنگان، برگزاری کلاس درسی برای دانش‌آموزان ابتدایی در روستا‌های اوماسلان و جنگان و برگزاری کلاس آموزش قرآن، احکام و سبک زندگی اسلامی در روستا‌های هدف از جمله خدماتی بود که در این اردوی جهادی به مردم ارائه شد.

وی بیان کرد: در این اردو دانشجویان جشن میلاد امام حسین(ع) با حضور امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان گرمی، برگزار کردند و دیدار با خانواده شهید در روستای اوماسلان و برنامه‌های ورزشی و گردشگری از دیگر فعالیت‌های دانشجویان در این اردوی جهادی بود.

ایقانی خاطرنشان کرد: در طول زمان فعالیت قرارگاه عهد خدمت حضرت فاطمه(س) گروه‌های جهادی دانشگاه‌های اردبیل کلاس‌های توانمندسازی مختص اعضای گروه‌های جهادی از جمله سبک زندگی، اقتصادی، صفر تا صد جهادی، گروه‌های جهادی، تجربه‌نگاری، مسابقه‌های ورزشی برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: