کد خبر: 3936912
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل گفت: فراخوان خلق اثری از پرتره سردار رشید اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی(سردار دل‌ها) از سوی اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل منتشر شد.

فراخوان مسابقه خلق اثر از پرتره شهید سلیمانی بین صنعتگران اردبیلی منتشر شدبه گزارش ایکنا از اردبیل، ناصر محمودی، معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل، سوم آذرماه، اظهار کرد: فراخوان خلق اثری از پرتره سردار شهید قاسم سلیمانی(سردار دل‌ها) از سوی این اداره‌کل منتشر شد و هنرمندان علاقمند و صنعتگران صنایع‌دستی می‌توانند در آن شرکت کنند.

وی ادامه داد: این فراخوان برای برگزاری مسابقه طراحی، اجرا و خلق اثری از پرتره سپهبد سلیمانی با موضوعات شهید حاج قاسم سلیمانی با شهدا و رزمندگان در دوران دفاع مقدس، شهید حاج قاسم سلیمانی با امام(ره) و مقام معظم رهبری و شهید حاج قاسم سلیمانی در عرصه‌ها و صحنه‌های مقاومت و دفاع از حرم منتشر شده است.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به مقررات مسابقه بیان کرد: تمامی علاقمندان، هنرمندان و صنعتگران صنایع‌دستی در رشته‌های قلم‌زنی، نگارگری، منبت چوب، معرق چوب، سفالگری و حکاکی روی چرم می‌تواند در این مسابقه شرکت کنند.

محمودی با بیان اینکه تعداد آثار قابل ارائه توسط هر هنرمند و صنعتگر حداکثر شامل دو اثر خواهد بود، افزود: ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی مقررات این جشنواره است و اخذ اثر از هنرمندان به منزله قبول مالکیت اثر و اصالت آن تلقی می‌شود و هیچ گونه مسئولیتی به عهده دبیرخانه نخواهد بود.

وی آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه مسابقه را پایان آذرماه امسال دانست و گفت: داوری و انتخاب آثار سه تا چهارم دی‌ماه خواهد بود که از بین آثار ارسالی سه اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب و جوایز نفیس اهداء خواهد شد و علاوه بر آن آثار برتر در یکی از موزه‌های میراث‌فرهنگی نمایش داده خواهد شد.

معاون صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل عنوان کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در اردبیل بزرگراه شهدا حد فاصل میدان ججین و پل علی‌آباد معاونت صنایع‌دستی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۳۳۲۳۴۰۵۰ و ۳۳۲۴۱۰۷۰ و ۳۳۲۵۳۵۱۳ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: