کد خبر: 3855923
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸
گروه اجتماعی- مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: گروه‌های جهادی پیشتاز مقابله در جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستند که در راستای محرومیت‌زادیی و خدمات‌رسانی به محرومان تلاش می‌کنند.
یبه گزارش ایکنا از اردبیل، سرهنگ پاسدار علی پیرجاهد، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل، صبح امروز، 19 آبان ماه در جلسه بررسی فعالیت گروه های جهادی در اردبیل، اظهار کرد: گروه‌های جهادی در خط مقدم خدمت‌رسانی به مردم بوده و دانشجویان جهادی نیز پیش‌قدم در کار‌های جهادی هستند.
 
وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی موتور محرکه خدمت‌رسانی به مردم و جامعه هستند، بیان کرد: امروز دانشجویان جهادی با الگوگیری از روحیه جهادی رزمندگان دوران دفاع مقدس در جنگ تمام عیار اقتصادی برای محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم تلاش می‌کنند.
 
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افزود: در تلاش هستیم با برنامه‌ریزی و تولید محتوا این گروه‌های جهادی استان را در فصل‌هایی از سال که امکان فعالیت عمرانی وجود ندارد در مسائل فرهنگی و اجتماعی پای کار نگه داریم.
 
پیرجاهد با اشاره به فعالیت ۲۷۰ گروه جهادی جغرافیا محور در سطح استان اردبیل، بیان کرد: گروه‌های جهادی توسط جوانان مومن، انقلابی و جهادی با نیت مقدس جلب رضایت خداوند، خدمت‌رسانی به مردم مستضعف و لبیک به ندای مقام معظم رهبری در حال فعالیت هستند.
 
وی با قدردانی از فعالیت‌های ارزشمند گروه‌های جهادی استان اردبیل، تصریح کرد: تاکیدات و منویات رهبر معظم انقلاب بر توسعه فعالیت‌های گروه‌های جهادی در سطح کشور مسیر حرکت را برای همه ما ترسیم کرده و باید همگان برای حمایت از این جهادگران گروه‌های جهادی همت کنیم.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: