کد خبر: 3855436
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
گروه سیاست و اقتصاد- امام جمعه موقت نیر گفت: دشمنان تمام توان خود را برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان به کار گرفته‌اند و بی‌شک این توطده‌های برای ایجاد تفرقه سبب شکست و ناکامی آن‌ها می‌شود.

دشمنان تمام توان خود را برای ایجاد تفرقه بین مسلمانان به کار گرفته‌اندبه گزارش ایکنا از اردبیل، حجت‌الاسلام لطیف صالحی، امام جمعه موقت نیر، ظهر امروز، 17 آبان‌ماه در خطبه‌های نماز جمعه شهر نیر با اشاره به هفته وحدت، اظهار کرد: ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب همیشه با تمام توان به دنبال ایجاد وحدت در بین امت اسلامی بوده است.

وی گفت: دشمنان تمام توان خود را برای ایجاد تفرقه در بین مسلمانان به کار گرفته‌اند و بی‌شک این توطئه‌ها برای ایجاد تفرقه سبب شکست و ناکامی آن‌ها می‌شود.

صالحی با تاکید بر اتحاد روزافزون مسلمانان و دوری و اجتناب از اختلاف و تفرقه بیان کرد: مسلمین جهان باید با پیروی از سیره پیامبر اسلام(ص) اتحاد خود را روز به روز محکم‌تر کنند.

امام جمعه موقت شهرستان نیر اتحاد و همبستگی بین مسلمانان را عاملی مهم در ذفع توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان دانست و تصریح کرد: دشمنان به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود با ایجاد تفرقه در بین مسلمانان هستند و باید با اتحاد و وحدت لازم اجازه چنین امری را به دشمنان دهیم.

وی حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان را یک حضور حماسی برشمرد و افزود: به جرأت می‌توان گفت حضور مردم در این راهپیمایی نشان از وفاداری و ارادت مردم به نظام و انقلاب است.

امام جمعه موقت نیر با تاکید بر رعایت تقوا گفت: آراستگی به لباس تقوا زمینه برای ایجاد جامعه‌ای سالم و متعالی را فراهم می‌کند و باید تلاش کنیم تا با تقوا زمینه برای رفع مشکلات را فراهم آوریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: