کد خبر: 3849355
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
گروه فرهنگی ــ مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان اردبیل گفت: طرح ابتکاری معصوم‌شناسی در راستای معرفی ائمه اطهار(ع) در مساجد استان اردبیل اجرا می‌شود.

طرح ابتکاری معصوم‌شناسی در مساجد استان اردبیل اجرا می‌شودبه گزارش ایکنا از اردبیل، نادر سقا، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، ظهر امروز، 20 مهرماه در دیدار با مدیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، اظهار کرد: بیش از 540 کانون فرهنگی هنری در سطح مساجد استان فعال هستند که از این تعداد در 155 کانون کتابخانه نیز دایر است.

وی بیان کرد: کتابخانه باز نیز در داخل 180 مساجد استان دایر است تا مراجعان به مساجد از خدمات کتابخانه‌ای آنها بهره‌مند شوند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان اردبیل افزود: فضای فرهنگی استاندارد از مهمترین کمبودهای مورد نیاز در داخل مساجد استان است تا برنامه‌های فرهنگی و هنری در مساجد اجرایی شود.

سقا با بیان اینکه طرح «شنبه‌ها با کتاب» در بین‌الصلاتین به همت ائمه جماعات مساجد استان در طول سال اجرا می‌شود، گفت: همکاری بین دستگاهی از مهمترین اولویت‌ها برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان اردبیل بیان کرد: جام باشگاه‌های کتابخوانی کودکان و نوجوانان در سطح مساجد اجرا می‌شود و مخاطبان بسیار خوبی در مساجد برای مشارکت در این برنامه جمع شده است.

وی اظهار کرد: طرح ابتکاری معصوم‌شناسی در راستای ترویج معرفی ائمه اطهار(ع) با کتاب نیز از دیگر طرح‌های اجرایی برای ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه است که در کانون‌های مساجد استان اجرا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: